THE TOY DOLLS

Kako nije cuo nego ovde sve neki Hip hoperi ****** idu na k....
Toysi su jedan od najboljih PUNK bendova svih vremena iako mi se ne svidja glas pevaca (suvise je mekan), ali to je njihov fazon.
 
Difi:
Kako nije cuo nego ovde sve neki Hip hoperi * idu na k....
Toysi su jedan od najboljih PUNK bendova svih vremena iako mi se ne svidja glas pevaca (suvise je mekan), ali to je njihov fazon.


Tooooooo DIFI...Napokon neko da kaze da su TOY DOLLS-i dobar bend.Svaka cast!!!Svaka cast DIFI!!!
 
Odlepih totalno,, kad cuuu da najbolji bend svih vremena dolazi u Bg po prvi put!!!!

Nakon bilion dobro odsviranih koncerata sirom sveta,,, bend sa puno energije, entuzijazma i jedinstvenog sarma svira,,,,, SVIRA U BEOGRADU BREEEEEEEEEE!!!!

PA LJUDI VI NE VERUJETEEEEEE!!!

THE TOY DOLLS U BEOGRADUUUUUUUUU!!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 NOVEMBAR!!!

OVO ONO MENI SAD NI DOBRO!!!!

Koja MetallicA, koji REM

TOY DOLLS BREEEEEEEEEE!!!!


JEEEE VEEEE
 
. . .:
I ti si to tek sad cuo? :roll:
Bolje ikad nego nikad. . .

Ma jok, cuo sam jos pre,,(verovatno svih) hahahah! Ali na njihovom sajtu je pisalo TBC (to be confirmed). Znaci nista sigurno!!

I pre 5-6 dana.. Zvanicno dolaze!

Sviraju u KSP Club-u ?????????? Ma gde to bilo???!!!

OOOOOUUU JEEEEAAAA!!!

VOZI MALAAAAAAA!!!
 
dollsi su zakon bre nego mene nema na forumu sta ces pankerica mora streba *lol* :lol: anyway i ja cuh da dolaze!!!!!!!!!!!!!3novembar al u domu,mada je istina da pise KSP mozda mislili na KST?i'm dazed and confused al nebitno molimo "boga" da dodju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
 
drunk_punk_girl:
dollsi su zakon bre nego mene nema na forumu sta ces pankerica mora streba *lol* :lol: anyway i ja cuh da dolaze!!!!!!!!!!!!!3novembar al u domu,mada je istina da pise KSP mozda mislili na KST?i'm dazed and confused al nebitno molimo "boga" da dodju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Odlicna pesma od Led Zeppelina
 

Back
Top