Quantcast

The Stranger (TV Series 2020-)

gost 401905

Elita
Poruka
19.065
https://www.imdb.com/title/tt9698480/
Follows the lives of suburban families whose secrets and lies are made public by the appearance of a stranger.
MV5BNWNlYzA2OWUtMWE1Mi00ZjMyLWExY2ItZDVlZmQ0YTMyZmEyXkEyXkFqcGdeQXVyMjYwNDA2MDE@._V1_UY268_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Britanska serija Stranc je prica o lazima i sta se desava kada se sazna za njih.
Pocetak je relativno spor, ali posle toga prica postaje zamrsenija, intezivnija i brza.
Ok serijica.

Mita Komita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.685
почео да гледам. Довољно занимљива да ћу да наставим. Бритиш инглиш ми иде на живце, мада овде није толико наглашен. Боље волим холивуд.

Mita Komita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.685
Sad sam proverio, jeste, u pravu si.. Ja sam mislio da je zajednicka produkcija HBO i BBC poput serije Rome. Ali dobro, to ne menja nista, imas seriju The Crown ja je nisam gledao ali mnogi je hvale.. Britanci dosta obradjuju epohu.
Гледо Круну ал сам све заборавио. Вероватно јер ме не интересује тема. Иначе је била ок.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.