THE ELDER SCROLS IV :OBLIVION

azrael

Obećava
Poruka
71
Minimum System Requirements:

Windows XP

512MB System RAM

2 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

128MB Direct3D compatible video card

and DirectX 9.0 compatible driver;

8x DVD-ROM drive

4.6 GB free hard disk space

DirectX 9.0c (included)

DirectX 8.1 compatible sound card

Keyboard, Mouse

Supported Video Card Chipsets:

ATI X1800 series

ATI X1300 series

ATI X850 series

ATI x800 series

ATI x700 series

ATI x600 series

ATI Radeon 9800 series

ATI Radeon 9700 series

ATI Radeon 9600 series

ATI Radeon 9500 series

ATI Radeon 9000 series

NVIDIA Geforce 7800 series

NVIDIA GeForce 6800 series

NVIDIA GeForce FX series

El Muerte

Primećen član
Poruka
766
Igra ce biti stravicno zahtevna, ja na svom X 800 i 1Gb rama necu moci da je igram valjano.Pa setite se samo FEAR koliko je zahtevan.

@Zool
Pitao si zasto bi izdavaci imali tako visoke kriterijume za igru:
Odgovor lezi u tome da je ovo Srbija, i da nasa merila i tamo napolju nisu ista.
Graficke kao sto su 6600 Gt ili X 800 PRO su napolju minimalne konfiguracije ovih dana dok je kod nas sa niskim standardom tako nesto bog i batina.

-Moras takodje biti upoznat sa cinjenicom da igre prodaju hardver a ne obrnuto.Kada izadje Oblivion, siguran sam da ce oduvati ostale igre u narednih 6 meseci. Za to vreme, ekipa u Americi i Evropi ce brze-bolje trcati do kompjuterskih prodavnica da kupe najnovije graficke karte kako bi imali full osecaj igranja.
Ja licno nisam video, ali moj drugar mi kaze da je gledao trailer Obliviona, koji zapinje i secka na 7800 GT !

Zool

Ističe se
Poruka
2.224
ko zna dali ce on pisati?on preferira FPS.mada za ovakav hit...verovatno ce svi autori napisati onu recenziju u recenziji.
@El Muerte
ma,meni je bitno da tera na minimumu detalja sa 20-25 FPS,u rezoluciji 1024x768,ako to bude radilo bez seckanja,skacem od srece.:D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.