THE ELDER SCROLS IV :OBLIVION

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.829
Bajat Krompir Pire:
alo kako je moguce da ostanes na lvl 1 kad ti skaces trcis macujes se hilujes se...unapredis se i kad prespavas evo ti novi lvl

pa ja ne znam da li ides iz grada u grad peshke ili sa konjem, ili nadjes mapu pa izaberes gde da te stavi... Ja nemam zivce da se machujem sa mapu i idem peshke ili sa konjem, kad znam da tamo nije quest. Zato verovatno i nisam stigao da stignem do lvl-a, dok nisam pred kraj questa otishao u arenu i igrao dok nisam sve osvojio, i stigao do lvl-a 4, ako se dobro secam.

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.680
ja sam lvl 7..a u cemu je poenta igre ako samo koristis fast travel? cemu i grafika? sto igrica nije u DOS-u, znas kakve su bile prve DOS avanture? samo se kucao text! zasto ja ne bih samo kuckao fast travel to imperial city arena, hit with the sword, block? moras se bre uziveti u igru, ja ne znam zasto je tebi oblivion zanimljiv? verovatno igras da bi presao, a to je najgluplji motiv

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.829
Zanimljivo je jednom odigrati mapu, ali da se ja vucaram jedno 50-ak puta u toku igre od grada do grada ? Normalno da sam prvo pesacio, ali posle me je smorilo. Gothic II ima mapu koja je uradjena za pesacenje sasvim ok, nije tolko glomazna a i nemas izbora. Ali ovo... Stvar ukusa..

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.