Quantcast

The Doors- Jim Morrison

Lost_soul

Obećava
Poruka
58
eeee ovako....film je mnogo dobar i mnogo mi se svidja....i gledala sam ga zilion puta i hotju opet....
Doorsi-zivim za njih...ma ne prodje dan a da ne ukljucim njihov cd....To je tako muzika....muzika...e to je muzika....nista drugo nije muzika do toga :) i mnogo utichu na mene...i slusam ih vec, pa ima oko 7 godina i nikad mi netje dosaditi....A od kada sam nabavila mp3 mojoj sretji nema kraja :)
Eh sad...
Shto se tiche ovog Jim itd...One varijante "Jim je tako sladak" itd. me sve vishe nerviraju jer su i najgore fenserice pochele da se loze na doorse zato sto "jim je tako sladak"....ok sad je mrtav, tako da sansu kod njega svakako nemaju...elem...nervira me to sto svi (i u filmu, a tata mi je pricao da je tako i bilo) traze jima a ne doorse....zasto? zato sto je on glavni i kontrolisao je bukvalno publiku kroz svoje textove i spike...i to je taj deo njega u koji sam se zagledala (a ne njegov izgled) ali nebitno....zasto su se doorsi sjebali? zbog jima...iskljucivo zbog njega....jer je previse konzumirao gudru...i pojela mu mozak....i njega vise nije bilo....a sta su doorsi bez jima (jos jedan dokaz da su samo njega hteli)-NISTA!!! I tako...
Mada ovo sve je nebitno...i nemam pojma sto sam to ispricala....ali ja...doorse....OBOZAVAM...
Pozdravica

J

Jim Morrison_girl

Gost
Eh da se i ja nadovezem.
1.Nije istina da su Doorsi bez Jima nista.Iako cenim Jima kao pesnika( Yugoslave znam da ces dati zanimljiv komentar na ovo :D )mislim da se on nikada ne bi proslavio bez odlicne instrumentalne pratnje.Posebno mislim na klavijature ko je inace ne gotivim ali.....svaka cast.
2.Hmm ja ne znam ni jednu devojku a ponajmanje fenserku koja kaze da slusa Doorse a ustvari se pali na Jima.I mislim...budite realni...JIm je prelep.Nazalost droga je od njega napravila skota...videli ste film sta da jos dodam
Inace Ja sam Morrison _babe...promenila sam nick

J

Jim Morrison_girl

Gost
I jos da dodam...posto se prethodni postovi ocigledno odnose na mene....Ja sam izjavila da je Jim sladak i da bi bilo mljac....nisam pozerka...cisto da se zna.Odrasla sam na Doorsima.Ali vi sto pricate da vas nervira sto se svi odnose prema Jimu kao komadu mesa....da li bi vas on privukao odmah da nije tako lep.Jim nije bio ideja....Jim je bio talentovani mladi pesnik,lep,samouveren,vodja koji je nazalost dozvolio drogi i alkoholu da nacini od njega budalu.
Mozete sad da pljujete po meni ali iako sam mlada(86 godiste) Sluusam Doorse sigurno duze od vecine vas i Jima cenim izuzetno....ali i on je bio samo covek!!

I

iluzionista

Gost
yugoslav:
Spiritcraft:
Svaka cast, Morrison_babe, slazem se sa svakom recju!
Yugoslave, ne znam ko ovde prdi. Daj neki dobar argument.

Znate vi svi dobro moje komentare!!!!

Aaaaaa,,,, aj ne prdite vishe!!!!

Manje pasulja Yugoslave... Nesto je zasmrdelo u ovoj temi. :twisted:

Opusti se covece. Jest da ove devojcice smaraju sa onim "Jim je lep, Jim je predivan, Jim je predivan i lep", ali da su bili dobri - BILI SU!!!

yugoslav

Primećen član
Poruka
811
iluzionista:
yugoslav:
Spiritcraft:
Svaka cast, Morrison_babe, slazem se sa svakom recju!
Yugoslave, ne znam ko ovde prdi. Daj neki dobar argument.

Znate vi svi dobro moje komentare!!!!

Aaaaaa,,,, aj ne prdite vishe!!!!

Manje pasulja Yugoslave... Nesto je zasmrdelo u ovoj temi. :twisted:

Opusti se covece. Jest da ove devojcice smaraju sa onim "Jim je lep, Jim je predivan, Jim je predivan i lep", ali da su bili dobri - BILI SU!!!

Jeste,, ali ne toliko koliko ih hvale
!!!!

andjelce

Zainteresovan član
Poruka
121
Ja stvarno volim "The Doors", a ne samo Dzima Morisona. Ali, mora se priznati da je on bio jedan od najlepsih ljudi u rocku (i uopste).
P.S. Inace, Dzim mi je toliko sladak da sam jednog decka koji mi se svidja (a malcice i lici na Dzima) pocela da zovem Morison. :) Da, da, pukla sam... :D :oops: :D

Gwydion

Iskusan
Banovan
Poruka
6.520
Zapravo su vencani u obredu vesticijeg vencanja ali sam Morison nikada nij ebio iniciran. Pomenuta zena u filmu o Doors glumi vesticiju svestenicu u sceni svog vlastitog vencanja. Taj dogadjaj nema bas nekih dodirnih tacaka sa tekstovima the Doors i on nije bio vestac. A i ona je pomalo cudna ptica jer je istovremeno i u templarskom redu, u ovom koji je aktivan i kod nas, koji zahteva veliku poboznost i insistira na templarima kao na "zastitinicima Hrista". Iskreno cudi me kak osu je primili ako je stvarno Wiccan, Ne poznajem je pa ne znam, ali cela prica mi je previse nategnuta.

DeepPurple:
Anonymous:
...nego je veze sa tim imala njegova zena!

Da, tako sam i ja cuo, mada je bas i ona imala neke veze sa "vesticarenjem" (Harry Potter bi nam ovo bolje objasnio :-)) ili cime vec. Uglavnom, sam obred vencanja je bio prilicno bolestan, kasnije su redovno imali neke seanse pa se misli da je on i umro tokom jedne od njih - mada se obicno plasira prica da se overdozirao. Kazem, ne mora uopste da ovo bude istina, tako sam cuo negde.

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Nisu mi neshto posebno. Ne kazem da su loshi, vec, jednostavno na mene nisu ostavili nikakav utisak. Mislim da se Morrison zeshce drogirao i da je mozda imao neke psihichke probleme (kao i svi na rock sceni!!!). Nemojte me napadati, to je moje mishljenje. Onaj koji kaze da se on nije drogirao, zivi u svetu iluzija!!! :roll:

I

iluzionista

Gost
Jim Morrison je bio alkoholicar prvenstveno. ;) A tek posle toga se moze reci da je eksperimentisao drogama... Od marihuane, do LSDija, Peyotla, pa na dalje... Nikad nije bio privrzen nijednoj drogi, vec je sarao... Samo je alkoholu zauvek ostao veran.

Druga stvar nisu svi rock muzicari narkomani. :lol: Evo ti primer Iana Andersona iz Jethro Tulla. ;) To su samo predrasude...

Cek.. Cek... :lol: Pa i ja sam svirao rock. :P Da li to znaci da sam i ja narkoman, bez obzira sto nisam konzumirao drogu... Cisto iz tvog ugla rocker=narkoman. :roll: :lol: E, pa sad... Devojcice, jos ti imas da rastes. ;) :lol:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.