Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Mnogo je gora stvar biti ziv a mrtav inutra. To sam vidjala vec , i puno je gore nego umreti bilo kad. Ne treba se time opterecivati.Jer kada dodje svaciji cas, dosao je i tu nemoze nista da se ucini. Zato svaki dan treba da bude lep, vedar, da se uputi lepa rec, ucini nesto lepo, jer niko od nas ne zna kada je kraj.