Quantcast

The Beatles vs The Rolling Stones - koja je najveca rok grupa na svetu?

Koja je najbolja i najveca rok grupa na svetu?

• The Beatles

• The Rolling Stones

• Neko treci

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.808
Hm...

Tema je vrlo interesantna. Steta sto se nije dao veci broj bendova u izboru, no dobro... moze i ovako.
Za mene je najveci bend u eri kada su se pojavili The Beatles i The Rolling Stones bio Spencer Davis Group - bez premca.

Tesko je dati odgovor ko je bio bolji izmedju Bitrsa i Stonsa iz prostog razloga sto su Bitlsi ostali nedoreceni svojim raspadom pozetkom sedamdesetih. Stonsi su nastavili da rade do danas tako da imamo cetrdeset godina njihovog rada pred sobom.
Tesko je dati odgovor da li su Stonsi bolji bend od Bitlsa i po pitanju svirackog umijeca...
ima mnogo, mnogo fakata koji stoje na strani jednih ili drugih tako da moj izbor pada na ekipu iz Birmingema :arrow: Spencer Davis Group

fight NWO

Domaćin
Banovan
Poruka
3.942
The Beatles, definitivno,
dosta muzicki i stilski raznovrsniji od Stonesa, koji su gajili uglavnom neki kaubojski rok zvuk.
Bitlsi imaju 10ak albuma, a Stonsi 50ak. Bitlsi su bili mnogo kreativniji. Trajali su jednu deceniju, napravili hit albume, nekoliko filmova, brdo turneja...
Oni od 1966. nisu svirali uzivo jer se nisu culi od mase. Samo poslednji koncert na krovu.
Stonsi jesu vrh, ali precenjen, oni tu mnogo muvaju i nemaju nesto mnogo da pokazu, malo dosadno...

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.808
The Beatles, definitivno,
dosta muzicki i stilski raznovrsniji od Stonesa, koji su gajili uglavnom neki kaubojski rok zvuk.
Bitlsi imaju 10ak albuma, a Stonsi 50ak. Bitlsi su bili mnogo kreativniji. Trajali su jednu deceniju, napravili hit albume, nekoliko filmova, brdo turneja...
Oni od 1966. nisu svirali uzivo jer se nisu culi od mase. Samo poslednji koncert na krovu.
Stonsi jesu vrh, ali precenjen, oni tu mnogo muvaju i nemaju nesto mnogo da pokazu, malo dosadno...
Hm... Stonsi nemaju bas 50-ak albuma.
Licno imam 30 RS albuma a od toga je od prilike 10 bootleg izdanja.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.