• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Težina komunikacije

Metronomy

Buduća legenda
Banovan
Poruka
35.125
Asertivnost je nacin da se izbegne teska komunikacija kroz manipulaciju i prvokaciju, a sama prvokacija i mnipulacija je cesto nacin da nepoznata osoba pokaze svoje namere i iskrenost, pa asertivnim nacinom se iskljucuje potreba za testiranjem. Jer onaj ko je iskren i samouveren nema potrebe da manipulise, pa se dalja komunikacije uproscava.

KraNp

Poznat
Poruka
8.790
Шта радити ако морам на послу да сарађујем са колегом који те без икаквог разлога не подноси и агресиван је према теби и не жели ни реч да проговори са тобом а посао те тера да међусобно комуницирате, међутим он то не жели да увиди или га није брига. Како да ја спутам свој бес због тога и фрустрацију што ни сам шеф не уме да успостави ред међу својим запосленима. Да ли вреди таквог скуцати штанглом преко потколенице или каменом у главу !?

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
289
Шта радити ако морам на послу да сарађујем са колегом који те без икаквог разлога не подноси и агресиван је према теби и не жели ни реч да проговори са тобом а посао те тера да међусобно комуницирате, међутим он то не жели да увиди или га није брига. Како да ја спутам свој бес због тога и фрустрацију што ни сам шеф не уме да успостави ред међу својим запосленима. Да ли вреди таквог скуцати штанглом преко потколенице или каменом у главу !?
Mislim to je do sefa a ne do kolege. Sta ja znam nekako mi druga opcija izgleda mnogo lepse za resetovanje ;)
Salim se malo al je bas problem ekipa na poslu cast izuzecima koji su u manjini

KraNp

Poznat
Poruka
8.790
Mislim to je do sefa a ne do kolege. Sta ja znam nekako mi druga opcija izgleda mnogo lepse za resetovanje ;)
Salim se malo al je bas problem ekipa na poslu cast izuzecima koji su u manjini
Ти га ословиш по презимену да му кажеш који ти документ треба од њега он те крвнички погледа и каже "НЕ ОБРАЋАЈ МИ СЕ" !!! Не знам како глупак не увиђа потребу да се посао заврши а не да са тобом изглади односе и иде на пиће. Нико му то није тражио. Мислим......ту убија његова глупост због које трпи и посао а и ти јер ће сутра теби шеф да придикује.

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
289
Ти га ословиш по презимену да му кажеш који ти документ треба од њега он те крвнички погледа и каже "НЕ ОБРАЋАЈ МИ СЕ" !!! Не знам како глупак не увиђа потребу да се посао заврши а не да са тобом изглади односе и иде на пиће. Нико му то није тражио. Мислим......ту убија његова глупост због које трпи и посао а и ти јер ће сутра теби шеф да придикује.
Pa ja bi pravac kod sefa da ga pitam kako da zavrsim to i to bez dokumenta koji ne mogu da dobijem od kolege posto kolega rece da mu se ne obracam pa nek se sef zeza sa njim.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.