teže pitanje

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
ako ste završili sa onim kako znate da se muškarac uzbudio, objasnite meni neukoj kako znate da se forumaš uzbudio
znači neko ko nije pored vas fizički, nego se samo dopisujete i reagujete jedno na drugog na temama i tako to
 
Ovo je lako, čim zatraži broj fona znači da se istinski loži, ono kad želi da se uveri u identitet žene i da produbi kontakt, a tokom dopisivanja može svašta nešto da odglumi. Može i da šibne eksplicitnu fotku, ali pretpostavimo da je neki fini lik, pa neće odmah tako. :lol:
 
742d3413d58f866a43a9c927f106fdc8.gif

:heart2:
 
ako ste završili sa onim kako znate da se muškarac uzbudio, objasnite meni neukoj kako znate da se forumaš uzbudio
znači neko ko nije pored vas fizički, nego se samo dopisujete i reagujete jedno na drugog na temama i tako to
nikada ne mozete biti sigurni dal je forumas koji vam repricira u svojoj maksimalnoj erekciji

pa se vodite predpostavkom da jeste




:prstic:
 
Ovo je lako, čim zatraži broj fona znači da se istinski loži, ono kad želi da se uveri u identitet žene i da produbi kontakt, a tokom dopisivanja može svašta nešto da odglumi. Može i da šibne eksplicitnu fotku, ali pretpostavimo da je neki fini lik, pa neće odmah tako. :lol:
Brale, meni je sad ego na 120% ako je tebi verovati, svaki drugi mi tražio broj telefona i ovo što nabrajaš
 
Ako dodje do uzbudjenja online na slova ili fotke zvuci kao nedostatak realnosti. Svakako moze svako da tumaci ovako ili onako, reakcije na komentarima ne znam koliko govore. Ako pocne da me odvaja po temama, inboxu, trazim sliku da vidim sta je sa druge strane monitora, iza nabudzenog avatara nije uvek cka ipo.
 

Back
Top