Tetku progutao mrak nakon posete Titu: ju, vrag te izeo, moj Josip nije imao prst, a ti imaš celu ruku! Ovo je najveća tajna SFRJ

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
89.938
Savka Čolić bila je dugogodišnji šef posluge doživotnog predsednik SFRJ Josipa Broza Tita na Belom dvoru.

Tokom godina bila je svedok mnogih važnih događaja, saznala je mnoge tajne jugoslovenskog maršala, a tokom jednog intervjua osvrnula se na glasine da se iza identiteta Josipa Broza krije druga osoba.

Napominje da Slavko Broz do smrti nije priznavao Tita kao brata.

- Slavko nije priznavao da mu je Tito brat. A jednom kad mu je tetka došla u Beograd, teča je valjda umro pa joj je našao stan preko puta Belog dvora, sedela je sa Titom i odjednom reče: "U, vrag te izeo, moj Josip nije imao prst, a ti imaš celu ruku, njemu je mašina odsekla prst". Tito se samo smejao - rekla je Savka svojevremeno u emisiji "Goli život" i dodala da su tetku potom odveli i da je niko nikada nije video.

Savka je priznala da i posle toliko godina provedenih u personalu doživotnog predsednika SFRJ "nema pojma" ko je zapravo bio Tito.

Svi smo mislili da je Tito naš čovek. Ja i danas imam tako neki osećaj. Ali kad se pogleda malo bolje i kad se čita istorija dolazi se do toga da je on ipak bio Austrijanac - rekla je Savka koja je bila poslednji svedok sa Belog dvora.

Dodala je da je Tito bio prilično uredan čovek i da za njim uopšte nije bilo potrebe da se čisti.

- Bio je ranoranilac. Ustajao je i pre posluge - otkrila je Savka.

2721501_fdf_ls-s.jpg

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3770673/tetka-nestala-nakon-posete-titu?

znaci tile nije bio tile :think:

Mr No

Buduća legenda
Poruka
48.942
Savka Čolić bila je dugogodišnji šef posluge doživotnog predsednik SFRJ Josipa Broza Tita na Belom dvoru.

Tokom godina bila je svedok mnogih važnih događaja, saznala je mnoge tajne jugoslovenskog maršala, a tokom jednog intervjua osvrnula se na glasine da se iza identiteta Josipa Broza krije druga osoba.

- Slavko nije priznavao da mu je Tito brat. A jednom kad mu je tetka došla u Beograd, teča je valjda umro pa joj je našao stan preko puta Belog dvora, sedela je sa Titom i odjednom reče: "U, vrag te izeo, moj Josip nije imao prst, a ti imaš celu ruku, njemu je mašina odsekla prst". Tito se samo smejao - rekla je Savka svojevremeno u emisiji "Goli život" i dodala da su tetku potom odveli i da je niko nikada nije video.

Savka je priznala da i posle toliko godina provedenih u personalu doživotnog predsednika SFRJ "nema pojma" ko je zapravo bio Tito.

Svi smo mislili da je Tito naš čovek. Ja i danas imam tako neki osećaj. Ali kad se pogleda malo bolje i kad se čita istorija dolazi se do toga da je on ipak bio Austrijanac - rekla je Savka koja je bila poslednji svedok sa Belog dvora.

Dodala je da je Tito bio prilično uredan čovek i da za njim uopšte nije bilo potrebe da se čisti.

2721501_fdf_ls-s.jpg

Isto ovo sam cuo od sada pok. dede iz familije koji je bio u prilici tokom rata i nakon istog da ga vidi u tri navrata.

kojekude2022

Domaćin
Poruka
3.143
Ако Курир преноси да Савка Безпрезименић каже како је тетка установила разлику у броју прстију, онда дилеме нема!
Није немогуће али је прилично нереално да је ова бака успела да види Титову тетку (разлог: године).

Пази да ти неки (супер)мод не обрише тему, отворена је на основу вести од прошле године и без неопходног коментара од 2-3 реченице :rtfm:.

Poruka
16.403
A jednom kad mu je tetka došla u Beograd, teča je valjda umro pa joj je našao stan preko puta Belog dvora, sedela je sa Titom i odjednom reče: "U, vrag te izeo, moj Josip nije imao prst, a ti imaš celu ruku, njemu je mašina odsekla prst". Tito se samo smejao - rekla je Savka svojevremeno u emisiji "Goli život"
Dalje nisam citao.

:mrgreen:

Poruka
16.403
Ja sam cuo da je Tito zapravo bio vukovampir.
Za noci punog mjeseca pretvarao se u vukodlaka, dok je ostale noci zivio kao vampir.
Nakon sto su mu konacno dosli glave i probili srce glogovim kolcem plus zakucali srebrni cavao u celo, reinkarnirao se u vandimenzijsko bice koje se zove Shao Khan.
Danas odrzava borilacke turnire u kojima se sukobljavaju zemljani i bica iz druge dimenzije.
I da, stric mu je Lucifer.

Poruka
16.403
Logično,koji masinbravar zna da svira klavir.
Marsal je bio poput Jackie Chana, cega god se uhvatio, bio je dobar u tome.
Po toj logici bi se trebali cuditi cinjenici da je gospodin predsjednik Aleksandar Vucic vrhunski pravnik i fantastican kosarkas.

AleksaJ

Elita
Poruka
24.609

2721501_fdf_ls-s.jpg

данас у ројало клеро либерализму много шта битније није оно што јесте

здравство није здравство

образобње није образовање

гас није грејање

паре нису паре

закони нису правда

..... треба јосип који није јосип то да Вам мења?

Poruka
16.403
данас у ројало клеро либерализму много шта битније није оно што јесте

здравство није здравство

образобње није образовање

гас није грејање

паре нису паре

закони нису правда

..... треба јосип који није јосип то да Вам мења?
Sve si lijepo napisao, ali tu su barem HDZ i SNS koji se koliko toliko trude popraviti stvari.

Софија

Buduća legenda
Poruka
49.410
Ако Курир преноси да Савка Безпрезименић каже како је тетка установила разлику у броју прстију, онда дилеме нема!
Није немогуће али је прилично нереално да је ова бака успела да види Титову тетку (разлог: године).

Пази да ти неки (супер)мод не обрише тему, отворена је на основу вести од прошле године и без неопходног коментара од 2-3 реченице :rtfm:.
Савка Човић :lol:

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
30.358
Tito je vanbracni sin Vinstona Cercila sa jevrejskom prostitutkom u Parizu.

Zato je izdat Kralj Petar u Londonu i zatocen u podrumu i na mesto vladara Jugoslavije doveden cercilovo kopile Tito.
Tixi radi teoriju zavjere unutar teorije zavjere. :lol:

Inception, jbt

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.