Testiraje Vase reflexe :)

Ja sam postavljac tog sajta i extra sam se trudio da onemogucim bilo kakav vid prevare ali izgleda da josh uvek nisam uspeo.
Nistra trudice se i dalje , znam da postoji resenje samo izgleda da cu morati da omoguci samo jedno zapisivanje po osobi...
 
Ne sad ozbiljno, nakon nebrojeno pokušaja uspeo sam da ostvarim rezultat 0.097 čini mi se i otvorio mi se prazan pop-up prozor za upis, odnosno prozor nije uspeo da se otvori do kraja već se zablokirao.
Koristim Mozilu i omogućen pop-up.
 
To je i teoretski i prakticno nemoguce.
Ovo da se ne otvori prozor da zablokira, to je mmoguce samo ako nesto do tvoje veze nije uredu, ali da ides ispod 0.1 i da ti se otvori prozor u kojem pise nemozete tako pristupiti stranici, nema sanse.
 
Ne moras da mi verujes, nema veze, verovatno vise necu gubiti vreme na tom sajtu. Vrati se na 2. stranicu pa pogledaj sliku kako je to izgledalo kada sam imala 0,031. Inace, to mi se desilo dva puta, potpuno isto, samo sto sam prvi put imala tacno 0, mada nemam pojma kako sam to uspela da izvedem. Evo ti dokaza:
 
Ako si mislio da sam nesto prepravljala - nisam, nemam razloga to da radim. Ajd, zdravo, ko veruje - veruje, ko ne, sta me briga. Mozda ce se jos neko javiti kome se isto to desilo pa ces se uveriti (ako ti slika nije dovoljna) da ne lazem.
 
Prvo sam bio ubedjen da scripta radi 100% ispravno i da ju je sad nemoguce prevariti ali onda sam video cak troje ljudi upisalo rezultat 0 :shock:
Znao sam da je to nemoguce jer scripta belezi i 0.001 sek. i sad je kao neko bio brzi i od toga, razmisljao razamisljao i setio se history...
To je jedino suplje mesto, ali ne postoje nikakve fore da se ono onemoguci, tako da sam na kraju morao da odustanem ne vredi...
 
Nije fer! U poslednjih pola sata sam se nekoliko puta upisala sa nulom, a niti sam varala niti imam pojma kako bih uopste mogla da varam. Nikakav history nije u pitanju, da znas, ja sam samo provalila caku kada da klikcem i jos nesto sto necu da ti kazem za kaznu (a ti razmisljaj sta je to)!
 
Ma nema tu caka u kliktanju to je sasvim jasno, sve je u linku koji te vodi na sledecu stranicu. i salje vreme koje si postigla.
E sve sam ja lepo uspeo da sakrijem taj link i tu promenjljivu gde je zapisano vreme ali sta cu kad taj link ostaje u history i posle mu se moze ponovo pristupiti , cak mozes i da upises da je vreme bilo -0.1sek
Ne vredi, iako sam potrosio 3 dana sve to podesavajuci, sam operativni sistem ne mogu nikako da podesim...
 

Back
Top