Testeri vs kozmetika u redovnoj prodaji

Ona Marge

Poznat
Poruka
8.940
Dobila sam par testera neke poznate kreme za lice, isprobala i odlučila koju ću da kupim.
Kupljena krema nije bila ni blizu onoj iz kesice koja je bila uzorak.
Žalila sam se, poslala im snimak gde se krema ponaša kao ljigavac i ne razmazuje se.
Nakon toga su mi poslali drugu kremu i još gomilu testera savršenog kvaliteta.
Ta druga krema je bila i u drugačijem pakovanju a o strukturi da ne pričam. Očigledno nije ista stvar.
Čemu to, i kako kupiti stvarno ono što hoćeš da kupiš?

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.012
Dobila sam par testera neke poznate kreme za lice, isprobala i odlučila koju ću da kupim.
Žalila sam se, poslala im snimak gde se krema ponaša kao ljigavac i ne razmazuje se.
Ta druga krema je bila i u drugačijem pakovanju a o strukturi da ne pričam. Očigledno nije ista stvar.
Teško. Ni parfemi ni kreme i ništa od kozmetike pa čak ni deterdženti za veš nisu kao testeri. Ja večito tražim nekog ko prodaje testere em su jeftiniji em 3x kvakitetniji, postojaniji i naravno duže traju.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
87.500
a gde si kupila tu kremu?

Tina

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.853
Može to da se desi naročito ako se kozmetika čuvala u neadekvatnim uslovima u magacinu ili radnji. Povišena (ili previše niska temp), direktno izlaganje sunčevoj svetlosti , prevelika vlaga u prostoriji i mnogi drugi uslovi mogu da dovedu do narušavanja stabilnosti kozmetičkih proizvoda.
Tester je isti kao krema po formulaciji, tu nema mesta teorijama zavere, samo su testeri drugačije čuvani i mnogo brže se razgrabe nego full size kreme, tako da i manje vremena provedu na lagerovanju.

Poruka
22.663
nikad nisam primjetila da postoji razlika
mada, ja generalno koristim vrlo malo tih proizvoda
jednu kremu za lice (za koju znam da postoji deklarirana razlika u sastojcima za usa i evropsko trziste)
mlijeko za tijelo, kremu za ruke i jednu za stopala sve od istog proizvodjaca
bb kremu jednog proizvodjaca
i par parfema

i da, moras uvijek gledati rok trajanja

Manastirka

Elita
Poruka
22.780
Testeri su uvek najbolji,...kao i kada kupuješ parfem.
Samo što ih retko prodaju.
Platiš samo ono što dobijaš, kao što je i tester. Ostalo im vratiš.
Najviše mrzim marketinške prevare i te "navlakuše"- kupi me!
Verovatno više ništa tamo ne bih ni kupila.

Manastirka

Elita
Poruka
22.780
Teško. Ni parfemi ni kreme i ništa od kozmetike pa čak ni deterdženti za veš nisu kao testeri. Ja večito tražim nekog ko prodaje testere em su jeftiniji em 3x kvakitetniji, postojaniji i naravno duže traju.
Ja sam kupovala online, parfeme koji su bili namenjeni kao testeri.
Stvarno su extra i jeftiniji!
Nažalost,...retko se mogu naći.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.