test iz jednog pitanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ovo sam poqpio na nekom forumu i svidelo mi se...ok dakle...apel za one koji su videli nek tjute...

nekoj devojci je preminula majka...na sahrani ona je uprkos situaciji videla choveka svojih snova...dakle zaljubila se na ochevoj sahrani u nepoznatog choveka...

posle sahrane chovek je nestao i ona nije mogla nishta otkriti o njemu...i dalje je bila zaljubljena

nedugo potom...devojka je ubila svoju sestru...

zashto je devojka ubila svoju sestru?
 
ma bezhi koji si maler...pa zar prvi pa da odgovorish...pu jeee koje sranje...jeste to je odgovor...a pricha za pitanje je...to je navodno pitanje koje se postavlja usumnjichenima za ubistvo recimo u britaniji...al nisam dobro postavio...tj ne treba da stoji na majchinoj pa na ochevoj...to sam ja sad pomalo...sharene pameti pa mi se omaklo...e da ja nisam provali shto...ja nisam provalio kad sam chito...al to je pisalo za majq sad sam ja dodavshi rech ochevoj totalno promenio pitannje...treba da ide smrt majke pa smrt sestre...ako odgovorish ona da bi videla choveka...to kao govori da imash predispozicije za ubijanje...to kao neka psihologija i te fore...mada deluje prosto i naivno...al mogutje je mislim ko zna...pi shto mi krivo shto sam kao prvo pogreshio a kao drugo shto si ti provalio...al jbga...neke stvari nisu uvek onako kako smo ik zamislili...
 
m zayebo sam se u postavci shta ste se uvatili oca ko pijan plota...mosha test je propo jer se nisam dobro prerachunjo...al nije fora stvarno kao na nekom nivou govori o nachinu razmishljanja...mislim ok ovo je jedno pitanje verovatno ih ima hiljade koje su neke chike s naocharima i belim mantilima smislili da ogole psihu...kao ako si povezao da je ubila da bi se videla onda kao imash tok misli koji je predispozicija za neke mass ubice...mislim sve je ovo totalno nebitno jer sam ja zayebo...a i da nisam nikad nisam gotivio ta pitanja il testove il shta ja znam...al mi delovalo zanimljivo...
 
Banshee:
evo.
nema vise milana.
Ebote,sto bi rekli ovi iz kafanceta...ne znam koji mi je? :shock: Sve se nesto mislim da mislis da sam ti reko ljutito...pa se evo grizem pola sata...Nisi morala da editujes zbog mene,nevazno je...ja mislio da ce ovde da se nastavi sa postavljanjem pitanja pa zato napisah post...al evo i struje sa odgovorom... :lol:
 
:lol: ne moras da se grizes ni pola minute :lol:
a delovalo je ljutito.
zato sam izeditovala.
svaki put kad mi se neko obrati sa 'devojko' deluje ljutito.
ali sad sam sve obrisala ko da ga nije ni bilo....jedini trag je moj citat u tvom postu :lol:
 
petak veche...o radosti...prolaze pijani likovi ulicom...pevaju i urlaju...mladi i glupi shto se po pesmama da zakljuchiti...kad tju bre pod pendzerom da chujem srairway il neshta...ovde se lokali zatvaraju u 12 vikendom...ovo nije deseto selo...ovo je jbna ledina...ovo je naseobina...neki debeli smrad u opshtini se zabrinuo kad mu se 15to godishnja ktjer vratila u pola 4 iz grada musava i pijana...pa kao sve radi do 12...za nevericu...suzbijanje kiminala do qrca...jbte i nishta tu ne mosh da promenish...mislim nema neka reakcija koja bi mogla da promeni...tako ti je pa se slikaj...uuuuzhas bre kakvi smo jadni i sputani...al dotj tje leto pa na req...pa notjno qpanje pa pivo i mesechina..mislim ko ih yebe nek rade do 10...ionako su sve seljaci...imash izbor...3 lokala u fazonu b92 i one feg muzike...i 325 lokala s stojom i slichnim karakondzulama...koja beda kad pomislish...eh dotj tje dan kad tje omladinke nositi gajbe pune molotovljevih koktela...kad tje policajci proliti krv za domovinu...koju ne zasluzhuju...koja su stoka kerovi...kako ih mrzim neverovatno...mislim da su policajci jedino shto onako...mrzim...sve ostalo manje vishe nekad mrzim a nekad mi je sve jedno...al policijaci su uvek tu...daleko sam od kriminalca...nisam ni huligan...al mrrrrzim da ih na slici vidim...najgori shljam je policija...svi oni shto su u osnovnoj bili predmet ismevanja...svi oni shto nisu umeli da se ponashaju...il su filozofi il su policajci...extremi u svakom sluchaju...kakvi su njima mozgovi ljudi moji...fantazija...sinnke i psihologue su policajci garant...svi smo mi mashina...al oni su jbni aparat a da nisu ni svesni...stoka kako me nervira pomisao ko nam kroji zhivote...i kako nam ih kroji...samo da otopli...bitje bolje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top