Test fizicke spremnosti

Znam i ja ponekad mucim muku citajuci prevode, pogotovo ako je literatura iz biomehanike iil motorne kontrole, pa se onda termini kao sto su power, strenght, force vrlo cesto mesaju, i dolazi do haosa... Inace da pitam... gde si nabavio knjigu "Psyhological test for elite athletes" - Christoper John Gore, koju si pomenuo u svom postu... A da... kakve su snse da procitam taj seminarski rad?
I reci mi gde studiras? Posto vidim da je lokacija Krusevac.
Hvala.

Knjigu "Psyhological test for elite athletes" sam uzeo od Prof. Kukolja ... Pozajmio mi je da izvucem sta mi treba za rad i jos je kod mene (bas planiram da je vratim ove nedelje ako mi rad prodje) ... uhhhh... Muku sam s prevodima imao... bas sad pred kraj ... Upravo te zackoljice o koima govorish .... A rad mogu da ti posaljem ako zelish da procitas samo da vidim sutra kako je prosao ... imam ga u elektronskom obliq ;) A studiram u Beogradu ...
 
Pa knjiga je jos kod mene (a i bice posto moram da poradim oko jos stvari) ..... Ajde vazi... Organizuj akciju da se to skenira ... Jos ako i ti imas neku koju literaturu koja meni odgovara .... ;) Reci kako ti ide mail pa da se dogovorimo ... Baj D uej ... Knjiga ima 460 A4 strana !
 
Ustvari ....... Hebote .... koliko ja ne razmisljam ....... imam tu dole jednog drugara koji drzi kopirnicu ..... 1din obostrano.... A mozda ce i da spusti malo ..... Ajd ako ocesh iskopiracu..... Baj d uej da nemash slucajno neku literaturu koja bi mi pomogla oko ove moje gore navedene teme ..... Neka ergometrija ili sl.... ili mozdaproblemi na koje nailazimo kod testiranja dece i adolescenata .... (nisam se bas osvrnuo na probleme i greske prilikom testiranja kod dece i adolescenata) Kao recimo i neke testove ili parametre primenjive na taj uzrast....
 
Za sve testove vezane za sport (bilo da su provere fizickog stanja ili mentalnog) mislim da je najbolje da se obratite Republickom Zavodu za sport koji se nalazi u Kneza Viseslava 72, na Kosutnjaku.
U ovoj instituciji rade zaista vrhunski strucnjaci i veoma su voljni da pomognu
 
da li bi neko mogao da mi pomogne, pokusavam da pisem studentski rad ( i ujedno i diplomski) vezan za fizicku gradju i spremnost osoba koje se bave posebnim zanimanjima...gde bih mogla da potrazim odgovarajucu literaturu...ili neke sajtove da mi preporucite?
hvala
 
da li bi neko mogao da mi pomogne, pokusavam da pisem studentski rad ( i ujedno i diplomski) vezan za fizicku gradju i spremnost osoba koje se bave posebnim zanimanjima...gde bih mogla da potrazim odgovarajucu literaturu...ili neke sajtove da mi preporucite?
hvala

Pa ukucaj na google ovo sto ti treba ima 100 resenja!
Poseti pansport forum, registruj se i posavi pitanje mozda ce ti tamo reci konkretno ima tamostucnjaka
Poseti www.bodybuilding.com i probaj tamo da pronadjes resenje!
Na kraju krajeva pitaj mentora da ti pomogne to mu je posao za to ga placamo svi mi!
 

Back
Top