OnlyYourShadow
Ističe se
- Poruka
- 2.477
Kako održavate svoje pozitivno raspoloženje tokom dana?
Došla sam do konstatacije da su ljudi sve više nesrećni i depresivni, kako zbog nemaštine, tako i zbog nekih drugih razloga, koje ovo prvo povlači sa sobom. Puni su negativne energije, bez entuzijazma. Neminovno je da takvo nešto ne može da ne utiče na naše raspoloženje.
Šta činite da održite svoj pozitivan duh? Čime se zabavljate, ako u dodiru sa ljudima oni ne pokazuju nimalo oduševljenja za neke sitnice koje bi vas svakako oraspoložile?
Došla sam do konstatacije da su ljudi sve više nesrećni i depresivni, kako zbog nemaštine, tako i zbog nekih drugih razloga, koje ovo prvo povlači sa sobom. Puni su negativne energije, bez entuzijazma. Neminovno je da takvo nešto ne može da ne utiče na naše raspoloženje.
Šta činite da održite svoj pozitivan duh? Čime se zabavljate, ako u dodiru sa ljudima oni ne pokazuju nimalo oduševljenja za neke sitnice koje bi vas svakako oraspoložile?

. Jeste neko čudno vreme i to godinama unazad, al ne može da bude toliko teško da ja ne mogu da se izborim sa njim. Sitnice, stari dobrooprobani recept, život znače, a meni život čine lepšim
. Teško vreme stvara i teške ljude. Teške i za sebe i za druge. Za svoju porodicu. Za svoje prijatelje. Za svoje kolege. Zaboravljamo na lepu reč. Ili naprosto više nemamo ni snagu ni volju niti potrebu da ih upotrebimo. Dok posmatram ljude oko sebe bude mi ponekad žao tih mojih ljudi - sa tužnim očima, kvarnim zubima, izbledelim jaknama, praznim cegerima... 
Šala mala, nemam pojma, kako kad. Kad sam loše raspoložena, obično postoji ozbiljan razlog za to, pa ne mogu tek tako da popravim raspoloženje.
