Teroristu nakon hapšenja mučili strujom: nova užasavajuća scena, vojnici mu spustili pantalone, a onda nastao pakao

Sve sami milosrdni vjermici na forumu danas :lol:
Pa ni Vatikan nije bio baš...

91963389_3133603_urod_at_ua_3.jpg

Лавров:„Не сећам се да се Интерпол добровољно јавио да нам помогне у истрази терористичког напада на Северне токове, иако смо се пријавили Савету безбедности УН. Дакле, таква помоћ код испољавања двоструких аршина нам неће бити потребна и уз промоцију теорије погодне за Запад“, рекао је шеф руског министарства спољних послова.

Ne slažem se.
Šta ja imam od toga da mučim nekoga?
Da iznudiš informaciju koju ne bi hteo da ti da.
Usput, da izbaciš iz sebe frustraciju. U tom trenutku je taj terorista kao i jastuk za udaranje - nije ljudsko biće

Da iznudiš informaciju koju ne bi hteo da ti da.
Usput, da izbaciš iz sebe frustraciju. U tom trenutku je taj terorista kao i jastuk za udaranje - nije ljudsko biće
Neko ko svesno udje u prostor gde je veliki broj ljudi i krene da ubija i ubije preko 140 ljudi ni krivih ni duznih
a ne znam tacno koliko rani valjda preko stotinu od toga su devetoro u kriticnom stanju a ostali u teskom stanju, nije ljudsko bice

Jedan od osumnjičenih za teroristički napad u Moskvi navodno je nakon hapšenja mučen strujom!

Telegram kanal SOTA objavio je užasavajuću fotografiju na kojoj se vidi osumnjičeni Tadžikistanac, zgrčenog lica i spuštenih pantalona, kome su genitalije povezane sa žicama vojnog terenskog telefona!

Osumnjičeni državljanin Tadžikistana je u subotu na saslušanju nakon hapšenja drhteći priznao da je stigao iz Turske 4. marta i da mu je naređenje glasilo da se pobiju svi prisutni u koncertnoj sali.

https://www.kurir.rs/planeta/4370496/teroristu-nakon-hapsenja-mucili-strujom

Pogledajte prilog 1521513

Odmah vidiš ko za koga navija na način kako prenosi vesti. Šta kaže "užasavajuća fotografija", "mučen strujom"
A nevini pobijeni?

Pojma nemam

Ali ive normalno niko i ne hvata oni ubijaju i ukalkulisu sopstvenu smrt

Ako je pravda i humanost toliko bitna zašto svet ne prisili Amere da potpišu povelju kojom i njihova vojska podleže zakonima zemlje u kojoj imaju baze u slučaju da počine zločin? Dvostruki aršini uvek dobro dođu. Sebe štite druge pljuju.

Back