Teror

Manastirka

Buduća legenda
Poruka
26.692
Lepote, zdravlja i mladosti.

Zašto su uglavnom žene izložene ovim vrstama "terora", dok se muškarcima i dalje gleda kroz prste. Ili mi se samo tako čini?
Da nije već to sve dosadilo,...pa neka pronađu neku novu zanimaciju.
P.S. Ako je već bila slična ili ista tema, nije mi bila ni najmanja namera da se ponavljam. 😁
Hvala.

Kopiraću ti ovaj quote:

The scientists go on to explain that for men, physical attraction, particularly a beautiful face "is a sign of fertility and the survival instinct draws them to women who can carry on their line." Women, however, take a bit longer to decide if a man will make a suitable partner.
Научници настављају да објашњавају да је за мушкарце физичка привлачност, посебно лепо лице, „знак плодности и инстинкт преживљавања их привлачи женама које могу да наставе своју линију“. Женама, међутим, треба мало дуже да одлуче да ли ће мушкарац бити прикладан партнер.

Da,...s tim što je možda g.upa k'o ćošak, ali to je onda "never mind"? :hehe:
Ok je odgovor! Ipak nije ni univerzalno pravilo, nego više biološki determisano.
Naravno. Zato kazem zasto je to muskarcima vazni bez da mogu objasniti sebi. Da nemamo to u nama, mi bi jurili i babe z:mrgreen:

pa izložite ih teroru. može im se samo jer im žene to dozvoljavaju.

sutra kad bi žene tražile da se muškarci dovedu u red i ne peru jednim sapunom i kosu i lice i č.mar, planeta bi za 3 dana već zamirisala prijatnije. jbg, vi im to dozvoljavate.

jbg, vi im to dozvoljavate.
Ne mi,...nego društvo.
Društvo je pronašlo mehanizme kako da i dalje teroriše žene. Tipa,..jeste, imate možda sva prava na papiru, ali čim budete dovoljno matore, slabijeg zdravlja ( ili ne više u tako dobroj kondiciji) i lepog izgleda, onda postajete nevidljive , lako zamenjive ili nepoželjne. U kolektivima, društvu, porodici...da li je i koliko ovo tačno? Je li sistem surov na ovaj i sličan način ili je jednako surov prema svima?
Mladost se takođe dobrim delom svuda izrabljuje,...(ne verujem da je ni mlađoj ženi puno lakše), ali mi se čini da su muškarci "zaštićeni". Zašto? Da li je to samo odraz društvene, duboko ukorenjene mržnje prema ženama? Stvar vaspitanja i uloge žene u jednom društvu?
Da malo razradim temu u tom pravcu.

Zašto su uglavnom žene izložene ovim vrstama "terora", dok se muškarcima i dalje gleda kroz prste. Ili mi se samo tako čini?
P.S. Ako je već bila slična ili ista tema, nije mi bila ni najmanja namera da se ponavljam. 😁
Hvala
Тај " терор" жена жени намеће.
Што се у опште старије жене труде да иду у корак са млађим девојкама.
Нејасно.
Ваљда страх да ће је оставити партнер ако није згодна и атрактивна.
Глупост...значи...несигурност..губитак самопоуздања...
Срећом,то су само неке жене.
Већина нема таквих проблема...
Зрела,стабилна жена је негована јел се тако боље осећа...дакле...нема везе са мушкарцима...

Тај " терор" жена жени намеће.
Што се у опште старије жене труде да иду у корак са млађим девојкама.
Нејасно.
Ваљда страх да ће је оставити партнер ако није згодна и атрактивна.
Глупост...значи...несигурност..губитак самопоуздања...
Срећом,то су само неке жене.
Већина нема таквих проблема...
Зрела,стабилна жена је негована јел се тако боље осећа...дакле...нема везе са мушкарцима...
Tema i nema mnogo veze sa muškarcima. Samo poređenja radi.😁
Zato i jeste ovde,...ne na PDF-u muškarci.
Trenutno ste mnogo glasniji od žena, mda iskreno me više zanima njihovo mišljenje i viđenje. Hvala ti na odgovoru. Mudro i diplomatski... kao i uvek!

Ja na to uopšte ne obraćam pažnju i mislim da su ljudi koji ne mogu da prihvate protok godina jako nesretni jer je to jedino na šta zaista ne mogu da utiču. Ne dozvoljavam da me bilo ko "terorise" na bilo koji način.
To sto neko smatra da je potrebno "renovirati" se da budemo mladji od svoje djece mene ne dotiče.

Hvala.
i muskarci imaju svoj teror.................pare, uspeh, jak djoka..................

New age žena mora po defoltu,...biti savršena. Zašto? Ko nam je " konkurencija"? Savršene žene-roboti, možda? Ide li se u tom nekom pravcu ili ja samo nisam popila svoju jutarnju "dozu ". :hehe:

Неки иду неки не иду. Избор је на нама.
Jeste draga moja,...
onda smo zadrte i nimalo "in".
Šta ako nas " jure" da ih pratimo?
Msm, to je javna tajna. Voditeljke i medijske ličnosti koriste botoks, ukoliko misle da zadrže svoja radna mesta do penzije. Mnogo je drugih i sličnih primera,...čovek je privilegovan tamo gde može dostojanstveno ostariti, bez društvenih presija.
Otišlo se nažalost u tom nekom pravcu.
Ne možeš biti debeo, ružan, star i ne daj bože bolestan!
Društveni "elitizam" ili samo još jedan nakaradni trend u nizu? Jer,...svi smo "potrošna roba" i lako zamenjivi.

Jeste draga moja,...
onda smo zadrte i nimalo "in".
Šta ako nas " jure" da ih pratimo?
Msm, to je javna tajna. Voditeljke i medijske ličnosti koriste botoks, ukoliko misle da zadrže svoja radna mesta do penzije. Mnogo je drugih i sličnih primera,...čovek je privilegovan tamo gde može dostojanstveno ostariti, bez društvenih presija.
Ниси задрт сам зато што не прихваташ оно што ти се намеће а не видиш смисао. Напротив. Сада имаш породиље које ураде професионалну шминку да би на сликама и снимцима са порођајног стола биле што лепше.
Увек подржавам отпор недопустивом. Да су га имали заробљени у логорима, друга би се песма певала. Тако је са свим што се намеће па и новом нормалном. Све друго је изговор и линија мањег отпора, предаја.

Back