guest 135511
Buduća legenda
- Poruka
- 39.924
danas sam ga videla. sa novom devojkom.prelaze pesacki kod cvetka, nose neku hranu u rukama, kao mi pre. deluje srecno, tj jeste srecan
i tako, dok sam mislila da ce u tramvaj da udju, zatresle su mi se ruke i prebacila sam kosu preko face da me ne vidi jer ne znam sta bih mu rekla, osim... just gonna stand there and watch me burn? lol
i onda ja shvatim da sam se nasla u nepoznatom, tj da ga nisam prebolela dok sam na njegovoj teritoriji
da smo imali okrsaj kod mene u dvoristu recimo ili kod mene u kraju, ne bih osetila nista, mislim da bih cak mogla i da budem duhovita jer mi je svejedno.
ovako.. nisam znala gde se nalazim. njegova ulica, kuca, pesacki, semafor, devojka, sve
pa sam shvatila da preboljevanje je najcesce samo drugo ime za protok vremena i vizuelno brisanje nekoga iz glave
on je zapišao svoju teritoriju i tu ga nisam prebolela, ja sam svoju i tu sam ga prebolela. al to nije pravo preboljevanje
pravo preboljevanje je spustiti se svesno u najgoru tugu, navici na nju i onda se vratiti u normalno emocionalno stanje. onda ti ta najgora tuga ne moze nista, onda si preboleo
ja sam to spustanje preskocila, sad eto patim u zavisnosti od teritorije na kojoj se nalazim. i molim Boga da mi da pravo na eksteritorijalnost
sad nikakvog konkretnog pitanja nema
nego uzmite neki deo posta pa komentarisite, navodite svoja iskustva, agri, disagri, itd
i tako, dok sam mislila da ce u tramvaj da udju, zatresle su mi se ruke i prebacila sam kosu preko face da me ne vidi jer ne znam sta bih mu rekla, osim... just gonna stand there and watch me burn? lol
i onda ja shvatim da sam se nasla u nepoznatom, tj da ga nisam prebolela dok sam na njegovoj teritoriji
da smo imali okrsaj kod mene u dvoristu recimo ili kod mene u kraju, ne bih osetila nista, mislim da bih cak mogla i da budem duhovita jer mi je svejedno.
ovako.. nisam znala gde se nalazim. njegova ulica, kuca, pesacki, semafor, devojka, sve
pa sam shvatila da preboljevanje je najcesce samo drugo ime za protok vremena i vizuelno brisanje nekoga iz glave
on je zapišao svoju teritoriju i tu ga nisam prebolela, ja sam svoju i tu sam ga prebolela. al to nije pravo preboljevanje
pravo preboljevanje je spustiti se svesno u najgoru tugu, navici na nju i onda se vratiti u normalno emocionalno stanje. onda ti ta najgora tuga ne moze nista, onda si preboleo
ja sam to spustanje preskocila, sad eto patim u zavisnosti od teritorije na kojoj se nalazim. i molim Boga da mi da pravo na eksteritorijalnost

sad nikakvog konkretnog pitanja nema
nego uzmite neki deo posta pa komentarisite, navodite svoja iskustva, agri, disagri, itd



