Terate ili čekate?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
66.988
Na nekom ultra popularnom turističkom mestu ste...
Puno je ljudi a želite da slikate to nešto ili sebe...

Terate ljude, čekate da sami odu, ne čekate - odete, ustanete u 4 da uslikate to što želite, eliminišete slučajno ljude pored sebe nekom kreativnom metodom ili nešto drugo? :)

Japan-Cherry-Blossom.jpg

Jedna turistkinja u Mostaru se želela slikati, ljude izgleda nije bilo briga pa je objavila svoj kratak video sa komentarom Budite bolji

1661437932-collage-750x510.jpg

Vi se sklanjate ili vas baš briga što neko želi da se slika?
 
Nema teorije da slikam šta god to bilo,...ako su gužve, sklanjam se!
Najviše mrzim kad mi uvele mob.,...slikaj me, slikaj,..."sorry, I'am in a hurry"!
Jeee...ne znaš da se igraš.
Ja ih nameštam dok mi ne dosadi, a kad sam bio klinac, nameste se po 20 puta, a ja ne okinem....niste se nasmejala, sad levo, sad ti malo čučni i tako.....i umrem u sebi od smeha haha..kakav gad .sad sa monitorima i ekranima je to slabije izvodljivo. No, nije nemoguće :mrgreen:
 
ja okinem i odem ako je guzva...nicemu mi ne sluzi slika a ni dozivljaj...
ako mi se nesto jako svidi, a ionako rano ustajem, nije mi problem otici u 6 ujutru...
ubedljivo najgori dozivljaji tog tipa su mi bili u Rimu...kazem dozivljaji jer nije bila samo jedna lokacija takva...Di Trevi fontana i Vatikan...uzas....bukvalno...nagurno par hiljada ljudi, bila sam sretna sto sam prosla kroz nju a ne da nesto slikam...
 
Na nekom ultra popularnom turističkom mestu ste...
Puno je ljudi a želite da slikate to nešto ili sebe...

Terate ljude, čekate da sami odu, ne čekate - odete, ustanete u 4 da uslikate to što želite, eliminišete slučajno ljude pored sebe nekom kreativnom metodom ili nešto drugo? :)

Japan-Cherry-Blossom.jpg

Jedna turistkinja u Mostaru se želela slikati, ljude izgleda nije bilo briga pa je objavila svoj kratak video sa komentarom Budite bolji

1661437932-collage-750x510.jpg

Vi se sklanjate ili vas baš briga što neko želi da se slika?
Vrlo retko posećujem ta ultra popularna turistička mesta, tako da i nemam tih problema
 
Na nekom ultra popularnom turističkom mestu ste...
Puno je ljudi a želite da slikate to nešto ili sebe...

Terate ljude, čekate da sami odu, ne čekate - odete, ustanete u 4 da uslikate to što želite, eliminišete slučajno ljude pored sebe nekom kreativnom metodom ili nešto drugo? :)

Japan-Cherry-Blossom.jpg

Jedna turistkinja u Mostaru se želela slikati, ljude izgleda nije bilo briga pa je objavila svoj kratak video sa komentarom Budite bolji

1661437932-collage-750x510.jpg

Vi se sklanjate ili vas baš briga što neko želi da se slika?
Sklanjam se ako vidim.Ako ne vidim,sta cu.
U velikoj guzvi ne mogu traziti "cistinu"samo za sebe.
Nemam losa iskustva.Obicno se i drugi ljudi sklone ili zastanu,ako vide da nesto fotografisem.
Kao sto rekoh...u velikoj guzvi je iluzorno ocekivati da se svi sklone da bi vi napravili besprekornu fotografiju.Ali nekad mi je i ta guzva bas prava slika mjesta i ne smeta mi.
 
ima i bezobraznih ovih koji se slikaju, pogotovo u eri instagrama...
ovo su neke male sarene stepenice kakvih ima vise u Instanbulu i jedan par, ne ovaj koji je na slici se fotkao tamo min 20tak minuta, terajuci sve oko sebe zato sto se oni eto slikaju u svim pozama...
malo sam se seckala pa vracala jesu li vec otisli...

ser.jpg
 
Na nekom ultra popularnom turističkom mestu ste...
Puno je ljudi a želite da slikate to nešto ili sebe...

Terate ljude, čekate da sami odu, ne čekate - odete, ustanete u 4 da uslikate to što želite, eliminišete slučajno ljude pored sebe nekom kreativnom metodom ili nešto drugo? :)

Japan-Cherry-Blossom.jpg

Jedna turistkinja u Mostaru se želela slikati, ljude izgleda nije bilo briga pa je objavila svoj kratak video sa komentarom Budite bolji

1661437932-collage-750x510.jpg

Vi se sklanjate ili vas baš briga što neko želi da se slika?
Sklanjam. Gledam da ne smetam.
Ponudim se i da slikam ponekad.

Očekujem i od drugih. Da poštuju one koji bi da se fotogtafišu.

Mada nekad se stvarno preteruje u samo slikanju...
 

Back
Top