Quantcast

Teranje

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Ne radi se o generalizovanju. Namerno sam dao primere koji su 100% suprotnost tvojim primerima. Svako normalan zna da je "norma"/prosek/istina tu negde izmedju. ;)

Nisma bila u vezi sa mitoloskim bicem, ima i on mane, razume se, ali ja sam samo navela ono sto me navodi da posasavim i bacim se na njega istog trena :)

Moje mackaste momente :D

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.774
Nisma bila u vezi sa mitoloskim bicem, ima i on mane, razume se, ali ja sam samo navela ono sto me navodi da posasavim i bacim se na njega istog trena :)

Moje mackaste momente :D

Od izgleda su bitnije neke druge stvari, ali kapiram da i to odavno znas. ;)

Dee: nemoj da si nervozan. Proseravanje je "dobro...necu vise" i nastavljanje sa proseravanjem. Moje "kamo srece" je iskreno ono sto bih zeleo, ali u sta, bojim se, ne bih trebao da se nadam. Aj sad oladi stvaro i batali me. :bye:

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
111.634
a da se vratimo na
9-2.gif

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Daj i Dee-u, daj i Dee-u, ima da crkne ako mu ne budes dala. :lol:

;)
Njemu dam u svakoj turi reputacija :D Zasluzio je ;)
Od izgleda su bitnije neke druge stvari, ali kapiram da i to odavno znas. ;)

Dee: nemoj da si nervozan. Proseravanje je "dobro...necu vise" i nastavljanje sa proseravanjem. Moje "kamo srece" je iskreno ono sto bih zeleo, ali u sta, bojim se, ne bih trebao da se nadam. Aj sad oladi stvaro i batali me. :bye:
Naravno :)

Ja sam se sa njim smuvala sa 15 godina, kad je bio cupav i mrsa :) A onda je izrastao u gore naveden san snova... :) Nije sto je (bio) moj, al' je stvarno prelep... ne mogu vise o njemu, u sta se pretvori jedan post, lele boske...

Ono sto zavodi je um... ponasanje, maniri, inteligencija... ali i dobro srce... :)

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
111.634
to nije tema breeeeeee

aman jel vi citate uvod

nisam mislila na momenat u danu i trenutke koji vas teraju da ga zaskocite .... nego na ono fiziolosko teranje, prirodni proces koji sve zene imaju u toku meseca

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.333
Jest , opasno mi se rep digne u to vrime ..:rumenko:
Inace, ocekujem uskoro taj period ..
Morat cu se opskrbit nekim izvansexualnim aktivnostima ...
El se može sadit vrt u ovo vrime ?:confused:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.