Quantcast

Teranje

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.969
...a šta...takav scenario je tako čest, pa ćeš ti kao sušta suprotnost tome da joj otvaraš oči na vreme...? :lol:

mani me be tog proseravanja, živ ti ja...:lol:

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.774
Gospodine Pivce, u redu je, ja razumem da je tvoja sala bila dobronamerna, ali ono sto DeeLite hoce da kaze je da ne treba generalizovati, svako pravilo ima izuzetaka... ;)

Ne radi se o generalizovanju. Namerno sam dao primere koji su 100% suprotnost tvojim primerima. Svako normalan zna da je "norma"/prosek/istina tu negde izmedju. ;)

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.774
trbusnjaci,obrijana faca i lep osmeh ...i sta sad ,ne kapiram sta je sad tu toliko nesvakidasnje i woow :'(

Pa na forumu nista. Ovde su svi obrijani, nabildovani, srecni i veseli. Milina Bozija. :worth:

Jedino ja furam pivski stomak, bradu tipa "tri dana se nisam brijao", i namcorasto ponasanje. :rumenko: :mrgreen:

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Taj rad. Nisam nista lose mislio, iskreno. I bilo je sala prvenstveno (samo sa ozbiljnom porukom onako uz pride). Drago mi je da to tako prihvatas. ;)

Dee, oladi malo, ne moras se stalno ubacivati. Znamo lep si, pametan, potentan... :worth:

Naravno da prihvatam, neka ti je prijatna reputacija za duhovitost i originalnost posta :D Bon apetitte ;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.