Tepić: Monstruozni cenovnik od 10.000 evra za jednu nestalu bebu po zakonu koji je šamar celoj Srbiji

Monstruozni cenovnik od 10.000 evra za jednu nestalu bebu formirala je vladajuća koalicija sa idejom da usvoji zakon koji bi „pravično novčano nadoknadio“ roditelje kojima su u bolnicama u Srbiji godinama kradena deca, zakon koji je šamar celoj Srbiji, izjavila je danas potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinka Tepić.
9Piše: Beta23. februara 2020. 13.16 Izmenjeno: 13.23
Istinomer
Tepić: Monstruozni cenovnik od 10.000 evra za jednu nestalu bebu po zakonu koji je šamar celoj Srbiji 1
Foto: FoNet/Zoran Mrđa


Kako se navodi u saopštenju SSP Tepić, koja i poslanik Skupštine Srbije, je rekla da će „kao majka dvoje dece učiniti sve da svako ko bude glasao za ovako sramotan zakon bude stavljen na stub srama“, kao i da je to „najmanje što dugujemo istini i pravdi“.
U ponedeljak počinje skupštinska rasprava o ovoj sramnoj ponudi kojom režim opet trguje tuđim životima. I to sve u trenutku kada čak i strani mediji otkrivaju nove dokaze o krađi dece. Roditelji koju sumnjaju da su im deca oteta ne zahtevaju novčano namirenje, već istragu i odgovornost ako se utvrdi da su njihove sumnje opravdane za sve koji su im uskratili mogućnost da budu roditelji, da gledaju svoju decu kako rastu i postaju ljudi“, kazala je Tepić.
Ona je ocenila da je „roditeljima potrebna istina a ne zakon sa cenom dečijeg života“.

U ponedeljak u parlamentu, između ostalih tačaka dnevnoig reda, počeće rasprava o Predlogu zakona o utvrđivanju činjenica o statusu novorođene dece za koju se sumnja da su nestala iz porodilišta.
Predlog zakona o nestalim bebama naći će se sutra pred poslanicima Skupštine Srbije zbog čega će roditelji nestale dece organizovati protest ispred Skupštine želeći tako da još jednom istaknu svoje nezadovoljstvo sadžinom ovog zakona.
https://www.danas.rs/politika/tepic...lu-bebu-po-zakonu-koji-je-samar-celoj-srbiji/

Napredni ološ nudi lovu roditeljima da se zataška slučaj..Za ove je i preki sud suviše dobar..
Kad su nestala ta deca
 
Zašto se ovo događa i što se krije iza brda?

Potpuno je jasno da je ovo samo dio davno napravljenog scenarija iluminata koji žele pokoriti svijet. Svi su zadovoljni. Zahvaljujući švercu djece i organa koje se provodi 'legalno' preko USAID-a i sličnih 'humanitarnih' Sorosevih organizacija, pedofili plačaju i dobivaju svoje 'topovsko meso' na koje mogu zadovoljavati svoje bolesne nagone, psihopati koji žele živjeti kao kornjače (Rockefeller i drugi stogodišnjaci) dobivaju mlade organe, IBM koji je kupio licencu mikročipa početi će masovnu proizvodnju čipova kako bi čipirali svu djecu jer će ih tako 'pronaći' kada ih se otme.

Poslije će se se uvesti obveza čipiranja ostalih ljudi ( kada mogu djeca mogu i odrasli) kako bi se preuzela kontrola na čitavim čovječanstvom. Je li i ovaj tekst teorija zavjere? Shvaćamo li uopće što se događa?
 
10.000 u poslednjih 40 godina, policija ima spisak "humanitaraca", socijalnih radnika i doktora ali avaj...
Ne znam, al ne bi bilo lose da Vucic ispita i one nestale janicare od vremena Turaka, to mu je poso, sto jes jes
Sto to niste trazili od zutara, hebali vas oni tako nenormalne
 
Poznato je da se tokom prosle vlasti radile najgore malverzacije, tu spada i kradja beba. Po podacima vise 60 000 beba je ukradeno samo u Vojvodini od 2000 godine. Najveci broj nestanaka je upravo nastao do 2012.
Ne, njima je poznato da im je sve nepoznato, inace ne bi lupetali ovde toliko.
 
Ja sam nekoliko puta napisao da će Srbe i Hrvate ujediniti veće zlo nego što ga sami pravimo.
Medjutim, @Motorcyclist krenuo sa autosovinizmom pa me iziritirao da ga podsetim na njihov kvalitet.
Tako da bi moderacija trebala da obriše nekoliko naizmeničnih komentara izmedju dotičnog i mene.
Poruke nit su dostojne zrelih ljudi niti je tema za zajebavanje.
Možda mediji dirigovano organizuju kampanje da drže Srbe i Hrvate jedne od drugih dok "humanitarci" prelaze obe granice za blagoš ne ustali...
 
Ja sam nekoliko puta napisao da će Srbe i Hrvate ujediniti veće zlo nego što ga sami pravimo.
Medjutim, @Motorcyclist krenuo sa autosovinizmom pa me iziritirao da ga podsetim na njihov kvalitet.
Tako da bi moderacija trebala da obriše nekoliko naizmeničnih komentara izmedju dotičnog i mene.
Poruke nit su dostojne zrelih ljudi niti je tema za zajebavanje.
Možda mediji dirigovano organizuju kampanje da drže Srbe i Hrvate jedne od drugih dok "humanitarci" prelaze obe granice za blagoš ne ustali...

Napadas bez razloga prvi.
 

Back
Top