Temperatura u stanu

Danas sam na 22 i jeste bas toplo, samo 10% vise a pravi veliku razliku, mogu misliti kakav je pakao 29, sauna.

panel je otisao sa 2 na 3 i cini mi se da radi 50% vise vremena za samo 10% vise stepeni...necemo se vise igrati ovoga, nije svaki dan bozic.

Mi smo prikopčani na gradsku toplanuu i toplo je. Kada zimsko sunce probije kroz prozore bude baš toplo. U sobi gde spavamo po nekad malo dogrejemo kada je bas hladno pošto noću gase grejanje.
Inače ne merimo sobnu temperaturu.
Pa pokrite se noću u 10 sati se gasi centralno grejanje. Završite to što radite do 10, 11 i spavanjac ili se pokrite lepo dok gledate TV ili film ili seriju na računaru.

Pa spavam u krevetu :rumenko:
Pisala sam ranije. Već duže vreme spavamo bez išta. Nešto smo čitali kao zdravo je i to bla bla...
Treba malo vremena da se privikne a posle je ok.
Spavamo u pidzamama kad odemo u goste 😉
Па то, то. 😁
Спавате без ичега само зато што је као здраво бла, бла или има ту још због чега? 🤣

ебо то

филмови холивудски

секс у сенику....

боцка са свих страна
A ok neki klisei su validni. Sklupcate se na nekoj velikoj ponjavi, usvinjite se, klopa, picence, filmovi, a sa strane greje onako lepo i pucketa. Idila. Odmor i relaksacija. I ko prasad, malo heheh, malo prica, malo seksanje i u krug dok ne pozaspite.
Dok se ti valjas po slami a kapetane. Sado mazo.

Sta treba da nosimo dzempere u kuci.Ne pada mi na pamet.23-25 stepeni.Dovoljno je da malo legnes i odmoris se i vidis,koliko jena toj visini ta temperatura nedovoljna,a i kada sedis,oseti se hladnoca po nogama.

Back