Temperatura i bol u ledjima

Mohombi

Obećava
Poruka
64
Pozdrav.
Temperaturu(38) sam dobio danas, a bol traje od juce, konstantan je u predelu bubrega sa obe strane, ali recimo mogu da se namestim kad lezim tako da me ne boli, ali ako stojim ili radim neke odredjene pokrete telom onda boli. Inace vec dva tri dana sam proveo u krevetu zbog drugih stvari, nemam problema sa mokrenjem, sve je normalno. Sta moze da bude, jel nesto ozbiljno?:(

Јесте...:mrgreen:
мене то данима већ држи... температура је прошла после дан два, али бол у леђима, грлу, неки мањи проблеми са синусима... вирус неки, биће... сви по кући смо заглавили... неки с антибиотицима, неки, овако, на суво...
Али, грло је највећа мука... макар мени...

- - - - - - - - - -

А да забава буде комплетна, и један умњак се нешто... узјогунио... ваљда га температура погурала...:dash:

treba da odes kod lekara i da te pregleda, tj najbolje da se snimi kicma u donjem delu. skoro sigurno su ti prsljenovi prikljestili neki nerv i sada to izaziva bolove. to ces da vidis, daj koga imas kuci da ti opipa dok lezis ova dva uzduzna misica uz kicmu u donjem delu ako su otekli, to je. ili je doslo do nazeba u tom delu pa se nerv stegao, sto bi rekli nesto kao upala misica ali daleko bolnije. moze da bude i diskus hernija, ali ovo sto je opisano su ipak blagi simptomi. fizioterapet bi ti sada preporucio lezanje minimum tri dana, ali totalna horizontala, nema sedeci polozaj. i ustajanje samo kupatilo i da se jede.

ipak pozeljno je da odes lekaru, cim pre.

Opipao sam sam sebe i kao da me vise boli kad pritegnem te misice, jutros me ne boli desna skoro uopste ali leva boli, nije to jaka bol, kad se namestim u krevetu ne boli uopste. Za temperaturu mi je jako cudno, nemam nikakvih tegoba i mogu da kazem da se solidno osecam s obzirom da sam imao 38 temperaturu, mogu da hodam gotovo normalno, par trenutaka kad ustanem iz kreveta sam malaksao, ali posle je okej, manje vise, normalno funkcionisem, apetit mi je oslabljen.

Da dodam, sa kicmom nemam problema, imao sam ali sa vratnim delom, sve je to proslo, donji deo kicme me skoro nikad nije boleo, jeste ponekad ali moram dobro da je "opteretim".

Poslednja izmena:
Verovatno temperatura nema veze sa bolom u ledjima. kazes da si manje bolove imao pre temperature a sigurno se od lezanja pogorsalo. Ja sam u maju dobila temperaturu, 3 dana sam lezala i posle toga 2-3 nedelje imala jake bolove u ledjima - inace imam problema sa lisijasom, istina vise od dve godine nisam imala do ovog maja ali ja mislim da 3 dana lezanja su isprovocirali da se povrati

Back