TEMA ZA RAZMISLJANJE

cleopathra

Zainteresovan član
Poruka
377
Evo ovako:
pre par godina gledali su mi horoskop i natalnu kartu, numerologiju, karte i sve u sta moze da se gleda i po svima njima moja ljubav, odnosno mog muza sam trebala da upoznam u leto 2000. godine i to je to. Tako je i bilo, ja ga upoznala, odgovarao opisu, pocela veza, a kasnije i zajednicki zivot. Svo to vreme, astrologija i njeni tumaci su mi potvrdjivali da je to - to i da cu sa njim provesti ostatak zivota.....
E sad: posle nekoliko godina zabavljanja, i zajednickog zivota, astrolozi menjaju pricu. Moj sudjeni nije taj, vec neko koga cu upoznati ove godine i sa kojim cu 2007. zapoceti nov zajednicki zivot i ostvariti brak.
Moja sadasnja dugogodisnja vanbracna zajednica pocinje da se rastura i ja u ovom periodu se vracam kuci [ znaci - obistinjuje se ono sto su govorili ].
PITANJE:
Da li je moguce da se sudbina menja? Kako mi nisu na pocetku videli da cu imati takozvana dva braka? Kako su govorili za jednog da je on, taj i dugo vremena je i bio, a sada da cu ga tek upoznati?
Zaista mi je malo cudno..... :roll:
 
ja bih poludela ako bih znala unapred godine nedajbože datume šta kada kao treba da mi se desi...
jel život lepši kada sve znaš kao unapred? i ne utičeš li na život ... da ti se dešava baš ono i baš tako kako ti astrolog kaže?
izivni na pitanjima.
 
Koliko znam neke stvari u natalu su fiksne i nepromenjive dok na druge mozemo u manjoj ili vecoj meri uticati! ja sam npr. po tumacenju 2 astrologa trebala vec da se udam, ali su mi naglasili da ce se to desiti samo ako rascistim sa prosloscu sto ja nisam uradila i jos uvek sam single :p
 
Dina81:
Koliko znam neke stvari u natalu su fiksne i nepromenjive dok na druge mozemo u manjoj ili vecoj meri uticati! ja sam npr. po tumacenju 2 astrologa trebala vec da se udam, ali su mi naglasili da ce se to desiti samo ako rascistim sa prosloscu sto ja nisam uradila i jos uvek sam single :p
pa eto. kako to? jel to znaci da je sudbina u nasim rukama, da od nas zavisi i da nije nigde zapisana???
 
Azastrolozi nisu vidovnjaci, oni na osnovu datuma i vremena rodjenja izradjuju kartu u kojoj je predstavljen polozaj planeta,aspekti koje prave u tom trenutku i njihov uticaj na osobu. Ali to nije uvek definitivno jer oni ne racunaju i na uticaj drugih faktora!!! Meni je npr. receno da bi bila dobra u poslovima vezanim za medijie, ali ja sam jednu malu priliku za isti propustila i verovatno se nikad time necu baviti. I kad sam htela da upisem kurs koji bi mi u tome pomogao nisam mogla zbog finansija....
 
heh, da....zato ja mislim, da treba poznavati sopstveni horoskop, bas da bi mogao da menjas svoju sudbinu, a ne da sudbina upravlja tvojim zivotom. zato sam se ja bacila na izucavanje iste. zato sto ako meni npr. stoji da ce da bude dobar PR, i zaista i ima sposobnosti za to, a imam neke aspekte koji me onemogucavaju da to ostvarim, mozda cu da vidim kroz horoskop koji je trenutak pogodan, i koja sansa je dobra za iskoristiti je, pa cu da zasucem rukave...i promenim sudbinu :) tako ja mislim...a, ako bih saznala da ja ipak ne uticem na sudbinu, nego da je sve unapred zacrtano, mislim da bih se jako obeshrabrila...
 
CLEO, ja zaista ne znam kako su mogli da vide tvoju utvrdjenu bracnu zajednicu.
Tvoj vladar braka je u 12 polju, a Neptun u 7.
Samim tim prva dugogodisnja veza ukazuje na to da se ona ne moze zavrsiti formalnim brakom.
To sto kazes da se sada rastajes i selis je od uticaja Urana koji prelazi preko tvog natalnog Sunca.
Cim Mars udje una tvoj asc, oko 20 februara pocece da kvadrira tvog Merkura(cuvaj se rasprava i svadja), zatim Mars plovi dalje da pocetkom marta napravi jednu kombinaciju.Nat.Sunce konjukcija Uran pa sve na kvadrat od Marsa.
Uglavnom se ljudi oslobadjaju takozvanih autoriteta u partnerstvu u takvim periodima.

Tvojoj cetvrtoj kuci(dom ) je dispozitor Suce...pa zato se radi o selidbi.
 
gigule:
ja bih poludela ako bih znala unapred godine nedajbože datume šta kada kao treba da mi se desi...
jel život lepši kada sve znaš kao unapred? i ne utičeš li na život ... da ti se dešava baš ono i baš tako kako ti astrolog kaže?
izivni na pitanjima.

e, meni su pre par godina rekli da od 2005.pocinje uzlazna linija u mom zivotu:)
i da zaboravim muskarce u smislu podrske, jer ni na jednog necu moci da racunam:|

:roll:
 
cleopathra:
Evo ovako:
pre par godina gledali su mi horoskop i natalnu kartu, numerologiju, karte i sve u sta moze da se gleda i po svima njima moja ljubav, odnosno mog muza sam trebala da upoznam u leto 2000. godine i to je to. Tako je i bilo, ja ga upoznala, odgovarao opisu, pocela veza, a kasnije i zajednicki zivot. Svo to vreme, astrologija i njeni tumaci su mi potvrdjivali da je to - to i da cu sa njim provesti ostatak zivota.....
E sad: posle nekoliko godina zabavljanja, i zajednickog zivota, astrolozi menjaju pricu. Moj sudjeni nije taj, vec neko koga cu upoznati ove godine i sa kojim cu 2007. zapoceti nov zajednicki zivot i ostvariti brak.
Moja sadasnja dugogodisnja vanbracna zajednica pocinje da se rastura i ja u ovom periodu se vracam kuci [ znaci - obistinjuje se ono sto su govorili ].
PITANJE:
Da li je moguce da se sudbina menja? Kako mi nisu na pocetku videli da cu imati takozvana dva braka? Kako su govorili za jednog da je on, taj i dugo vremena je i bio, a sada da cu ga tek upoznati?
Zaista mi je malo cudno..... :roll:
bespotrebno opterecivanje..... :roll:
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
CLEO, ja zaista ne znam kako su mogli da vide tvoju utvrdjenu bracnu zajednicu.
Tvoj vladar braka je u 12 polju, a Neptun u 7.
Samim tim prva dugogodisnja veza ukazuje na to da se ona ne moze zavrsiti formalnim brakom.
To sto kazes da se sada rastajes i selis je od uticaja Urana koji prelazi preko tvog natalnog Sunca.
Cim Mars udje una tvoj asc, oko 20 februara pocece da kvadrira tvog Merkura(cuvaj se rasprava i svadja), zatim Mars plovi dalje da pocetkom marta napravi jednu kombinaciju.Nat.Sunce konjukcija Uran pa sve na kvadrat od Marsa.
Uglavnom se ljudi oslobadjaju takozvanih autoriteta u partnerstvu u takvim periodima.

Tvojoj cetvrtoj kuci(dom ) je dispozitor Suce...pa zato se radi o selidbi.
pa ne znam kako su mi rekli, ali to su svi zivi [ totalno razliciti astrolozi ] prognozirali............. :roll:
 
cleopathra:
pa eto. kako to? jel to znaci da je sudbina u nasim rukama, da od nas zavisi i da nije nigde zapisana???
Pre ce biti da ti doticni astrolozi nisu dobro protumacili horoskop. Ko zna na koga si naletela i kakvim znanjem raspolazu. Cesto se desava da nekoliko lekara da razlicitu dijagnozu, nista neobicno.Tako ti je i sa astrolozima, narocito onima koji se tako predstavljaju, a po znanju ne bi smeli. Ako stvarno mislis da mozes da promenis sudbinu (citaj: da prevaris horoskop), kazi sebi: "Od sutra cu pokusati da budem neko drugi, sa totalno drugacijim osobinama", pa javi da li si uspela.
 

Back
Top