TEMA ZA RAZMISLJANJE: Abortus ili Zivot u manastiru

Kakva je to alternativa? Abortus NE, ali za svaki abortus je krivo društvo, sa svojom lošom podrškom materinstvu, i primitivizmom. A manastir? U manastir se ide kada čovek tačno zna da to hoće i zašto, i nema nikakve veze sa abortusom. Postoji i nešto što se zove ispravno vođenje sopstvenog života i plamiranje budućnosti, naravno koliko je to u ljudskoj moći.
 
Вапај нерођене деце

Због заблуде и свегреха,
удобности – личне среће,
у комфору без потомства
за слободу у рат креће,
савремени родитељ –
слуга светског поретка,
што убија своје чедо
у колевци од заметка.
Из дубине свесавести,
опомиње невин глас:
,,Немој оче, немој мајко,
не знам где ћу ја без Вас.
Преда мном је тама, ужас,
кидају органе све,
зар са вашим допуштењем,
пре рођења - ја умирем,
Мајко, Оче, не, не, не“!...
:lol: ode jaganjac...

Mintsauce_suicide.jpg
 
ti to ozbiljno?:lol:
koja patetika
:|

Svi smo vec pisali o stavovima ovdje,ali ok,svi smo na svoj nacin skrojeni...vjeruj vecini koje znam je ovo patetika...ali bas iskreno sam odgovorila da me prosla jeza...sta cu....rasplacem se i na crtani "Bolto",pa me kuci zezaju...:-(:)

pa ne moras da se izvinjavas jer tebi nije :)
meni je ovo nekako ko one slike na vasarima "devojcica sa suzom"
sad cu ja da vam napravim pesmu "majko oce sto ste me doneli na ovaj odvratni svet"

Ajd napisiiiii,ajd,ajd,ajd.....:lol:...gdje se sjeti te slike sa suzom......:lol:
 
Svi smo vec pisali o stavovima ovdje,ali ok,svi smo na svoj nacin skrojeni...vjeruj vecini koje znam je ovo patetika...ali bas iskreno sam odgovorila da me prosla jeza...sta cu....rasplacem se i na crtani "Bolto",pa me kuci zezaju...:-(:)



Ajd napisiiiii,ajd,ajd,ajd.....:lol:...gdje se sjeti te slike sa suzom......:lol:
ma gde cu,nemam inspiraciju:lol:
pa ne znam,ta slika mi je onako simbol kica
 

Back
Top