Tema za pušače

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
iluzionista:
Shodno zakonu o pušenju na javnim mestima, pušenje je dozvoljeno samo u za to posebno izdvojenim prostorijama. Tako da i ja ovog trenutka proglašavam otvorenu temu za pušače. :)

Koje cigare pušite? Koliko pušite dnevno? Da li ste primetili da duvanske kompanije (BAT i PM pre svega) sve česće prave raznorazne nagradne igre, daju poklone i sl.... Da li ste dobili nešto od toga?

Evo da ja počnem...

Uglavnom pušim Lucky Silver... Oko pakle dnevno...

Danas sam uštedeo mnogo!
U centru grada sam tri puta prešao na crveno - 9000 din.
Ispušio 5 cigareta u inat - 25000

I gazio po kučećem izmetu koji niko ne kažnjava jer su čuvari reda i mira sedeli u obližnjoj kafanici.

 
Jesteeeeee, slazem se i josh da mu naplate kaznu, otkad kucheci izmet nosi pare sa sobom!!! I zamisli, u kesice, kako da dishe i mirishe, tako ugnje(ch)ten?!

Zivela izmetcipacija! Sloboda za kucheci izmet! :-D
Dole kuchecoizmetodiskriminacija!!!
 
Danas:sedim kod frizera( usput, ja sam nepušač i duvanski dim mi smeta u zatvorenim prostorijama),vlasnica salona sedi, pije kafu i puši sa 3 mušterije! Pošto se godinama poznajemo, ja joj upravo pričam da su veoma visoke kazne za vlasnike javnih lokala u kojima se puši.Na tu moju izjavu, one su se samo nasmejale, i nepunih 15 min. kasnije u salon ulazi inspektor rada( pokazao je svoju službenu legitimaciju) i posle pitanja upućenog gazdarici da li zna da ne sme da puši izvan određene prostorije, izvadio je blok i ''odrezao'' joj novčanu kaznu od 30.000 din.NIsmo mogle da verujemo, a ono što je najgore,sve žene su u mene gledale kao da sa ga ja prizvala...i, ja ispadoh crna ovca zato što sam je na vreme upozorila!
P:S. Sledeći put ću se ujesti za jezik, ali neka svako brine svoju brigu! :sad:
 
Ja se izvinjavam i gospi Astroditi i gospodini Psihu i svim ostalim nepušačima. Ovo nije kutak za nepušače, već za pušače. Ako vam smeta duvanski dim, onda vam nije mesto ovde. Ovo je pušionica i ovde je dozvoljeno pušenje.
 
Astrodita:
Danas:sedim kod frizera( usput, ja sam nepušač i duvanski dim mi smeta u zatvorenim prostorijama),vlasnica salona sedi, pije kafu i puši sa 3 mušterije! Pošto se godinama poznajemo, ja joj upravo pričam da su veoma visoke kazne za vlasnike javnih lokala u kojima se puši.Na tu moju izjavu, one su se samo nasmejale, i nepunih 15 min. kasnije u salon ulazi inspektor rada( pokazao je svoju službenu legitimaciju) i posle pitanja upućenog gazdarici da li zna da ne sme da puši izvan određene prostorije, izvadio je blok i ''odrezao'' joj novčanu kaznu od 30.000 din.NIsmo mogle da verujemo, a ono što je najgore,sve žene su u mene gledale kao da sa ga ja prizvala...i, ja ispadoh crna ovca zato što sam je na vreme upozorila!
P:S. Sledeći put ću se ujesti za jezik, ali neka svako brine svoju brigu! :sad:

Ne loopaj, nije u njihovoj nadležnosti
 
Klaro, zašto lupam? Ja službenu legitimaciju nisam videla, ali sam čula razgovor između njega i vlasnice frizerskog salona! Ona nam je rekla da je on ispektor rada kada je pogledala njegovu legitimaciju i utvrdila da je ovlašćeno lice!

Vidiš, ja tebi nikada ne bih rekla da lupaš, a ova kazna u frizerskom salonu nije prvi slučaj u gradu da kažnjavaju po zakonu! Zakon je na snazi od ponedeljka, barem je taj inspektor tako rekao!
Želim ti lepo veče, a ako si pušač, ovo je pravo vreme da ostaviš taj porok!
Ovi se ne šale! 8) :-D
 
loop:
Jaoj ima Boga :)
E to inspektoru treba dati orden, majke mi , a bas bih voleo da vidim da li ce ta vlasnica opet zapaliti u lokalu :lol:

Ima boga, ima kazem ja :D :D :D

Loop, mi smo stvarno zalutali! :shock: Ovo je kutak za pušače! :roll:
Hajde da ih pustimo da se napuše i kad počnu da se guše, mi uletimo sa gas-maskama, u'vatimo ih na gomili, i dobro ih istamburamo! ;) 8) Onako, komirani , ne mogu nam ništa! :razz: :idea: :lol:
 

Back
Top