Quantcast

Tema za pušače

• Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja

ZoricaS.

Primećen član
Poruka
619
Ej, a vi koji ste ostavili cigarete (btw kakav glup izraz: ostaviti cigarete! bas deluje kao da si ih samo odlozio!), ovaj...sta sam ono htela...a, da! Je l' sanjate nekad da pusite? Ja sam sinoc to sanjala i bilo mi je uzasno...mislim, griza savesti i tako to....

pikax

Poznat
Poruka
9.553
ZoricaS.:
Ej, a vi koji ste ostavili cigarete (btw kakav glup izraz: ostaviti cigarete! bas deluje kao da si ih samo odlozio!), ovaj...sta sam ono htela...a, da! Je l' sanjate nekad da pusite? Ja sam sinoc to sanjala i bilo mi je uzasno...mislim, griza savesti i tako to....
:D...Pa ovako, prvih mesec dana mi je bilo bas tesko, ja sam jos ostavila sa maltene punom paklicom koju sam nosila u torbi...i nisam zapalila nijednu...ali posle godinu dana se naviknes....:D
Pre neki dan sam prvi put zapalila i nista.....vremenom izgubis taj osecaj..Sve je to navika..meni je bila vise psihicka, nego fizicka...
@ iluzionisto, izvini...otisla je tema u drugom pravcu.. :)

SeriousGenius

Zainteresovan član
Poruka
186
Shodno zakonu o pušenju na javnim mestima, pušenje je dozvoljeno samo u za to posebno izdvojenim prostorijama. Tako da i ja ovog trenutka proglašavam otvorenu temu za pušače. :)

Koje cigare pušite? Koliko pušite dnevno? Da li ste primetili da duvanske kompanije (BAT i PM pre svega) sve česće prave raznorazne nagradne igre, daju poklone i sl.... Da li ste dobili nešto od toga?

Evo da ja počnem...

Uglavnom pušim Lucky Silver... Oko pakle dnevno...
-trenutno plavi pallmall kratki...
-5-10
-mrzi me da se bakćem oko toga...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.