Tema za pljuvanje

Ne samo cure, svi smo ispali budale
Ne mogu o tome užasno sam besna
Shvatiće Danik ako mislimo na isto
Ali ne mislim da sam ispala budala, niko od nas...
Jer su nase reakcije bile normalne, ljudske, moja u potpunosti u skladu sa mojim osecanjima i karakterom, a verujem i tvoja!
Svako nosi svoj obraz i svoje cipele...
 
Ali ne mislim da sam ispala budala, niko od nas...
Jer su nase reakcije bile normalne, ljudske, moja u potpunosti u skladu sa mojim osecanjima i karakterom, a verujem i tvoja!
Svako nosi svoj obraz i svoje cipele...
Pa naravno da su nam reakcije bile ljudske najprirodnije, baš zato i boli kad zbog toga ispadneš namagarčen
Uuhhh.. kako bolesna igra! 😡
 
I ja.
Koliko vidim Baby Yoda je iscenirao svoju smrt, ljudi koji su ga voleli su se jako potresli, a sad ispade da nije ni umro.
tako je, viđen je na drugom forumu.
a i Tab je imao osnovane sumnje i da nije viđen na tom sajtu.
Znaci, dodje mi da kazem "vise srece drugi put".
Kakav bezobrazluk!
 
Ja sam direktno odgovorna za objavu dezinformacije, to mi je najgore
Al kako sam iebeno mogla znam da je fejk
Osetiš neku ljudsku dužnost, bila je 'želja pokojnika' da se prenese ostalima.. Jbt! 😡
Pa pusti to draga Sreki,
nemoj da se nerviraš
naravno da nisi mogla da znaš, ko bi na to i pomislio
niko i ne misli sad preko koga je došla info, hteo je da se to objavi preko nekog, nije važno ko je to bio
idemo dalje..
 
Ja našla po internetima da empatišem pa pičkamimaterina nenormalna izradio me ko mladog majmuna
A preko mene i vas, e to me ubi u pojam
Ne budi blesava...sto se mene tice ..covek je stvarno umro, dusu sam isplakala...i mozda nije fizički napustio ovaj svet ali za mene definitivno vise ne postoji...
Ali ponavljam nek je ziv svojim najbližima...a da li je bas i zdrav ...time nek se pozabavi neko drugi...
 
Pa pusti to draga Sreki,
nemoj da se nerviraš
naravno da nisi mogla da znaš, ko bi na to i pomislio
niko i ne misli sad preko koga je došla info, hteo je da se to objavi preko nekog, nije važno ko je to bio
idemo dalje..
Idemo dalje.. Sad je među nama s drugog naloga i uživa u svemu ovome


E da, i jedno veliko PU za gost opciju i ko je izmisli
 
Idemo dalje.. Sad je među nama s drugog naloga i uživa u svemu ovome


E da, i jedno veliko PU za gost opciju i ko je izmisli
Veruj ...misljenja sam da je sad još vise za zaljenje...
Zalosno je koliko neki ljudi zeljni paznje ne prezaju ni od cega samo da je dobiju.
Lazi, izmisljotine, nebuloze, jadikovke, pa onda ovi sto jedino mogu da budu zapaženi uz pomoc psovki i vulgarnosti...
Ljudi bez duha, sarma, duhovitosti, elokvencije, pameti...bez ikakvog kvaliteta, jesu za zaljenje...
 
Ne budi blesava...sto se mene tice ..covek je stvarno umro, dusu sam isplakala...i mozda nije fizički napustio ovaj svet ali za mene definitivno vise ne postoji...
Ali ponavljam nek je ziv svojim najbližima...a da li je bas i zdrav ...time nek se pozabavi neko drugi...
Onakvu pesmu si mu napisala eeej.. i kamen bi zaplako
Kako li je njemu bilo dok je to čitao, dal je bar tad shvatio kolko je ****** & #&$)@ ********** ! 😡
 

Back
Top