Tema za pljuvanje

Danik

Autor Lo┼íeg ┼Żivota
Poruka
10.855
Onakvu pesmu si mu napisala eeej.. i kamen bi zaplako
Kako li je njemu bilo dok je to ─Źitao, dal je bar tad shvatio kolko je ****** & #&$)@ ********** ! ­čśí
Nije i nece....
Pesma je napisana iskreno i direktno iz srca, namenjena jednom mladom zivotu koji se prerano ugasio...
Ja je se ne stidim i ne povla─Źim je.
Nije on obmanuo nikoga od nas vec sam sebe i nazalost zauvek izgubio iskrene ljude koji su za njim iskreno zaplakali.
A ljudi koji su u stanju iskreno i javno iz duse da puste suzu za nekim kome oci nisu videli su retki i vredniji od zlata.
Izgubio je mnogo vise nego mi!

krompir 2.1.

Budu─ça legenda
Poruka
39.688
:eek: ne mogu da verujem da neko mo┼że toliko da bude jadan i bedan
Ako je ovo istina za Baby Yoda
a on ─Źita ovo [email protected] Baby Yoda
jadni─Źe i smradu vreme ti je da se obrati┼í ─Źikama u belom
Ne┼íto najbednije i najmorbidnije ┼íto sam do┼żiveo za ovolike godine :bljak:

veruj.... nista jos niai video sta moze "decija" masta ... gosn Branko

Branko Lori

Stara legenda
Poruka
77.217
veruj.... nista jos niai video sta moze "decija" masta ... gosn Branko
Kakva de─Źja , to je ma┼íta iskompleksiranog i bolesnog uma
Ja za takve nemam milosti
Poigrati se na najdubljim ose─Źanjima ljudu sa kojima se dru┼żi┼í svaki dan , prijateljima ...
Koliko treba da vrište kompleksi i beda iz tebe da uradiš tako nešto

Poslednja izmena:
R

Raritettno

Gost
I ja.
Koliko vidim Baby Yoda je iscenirao svoju smrt, ljudi koji su ga voleli su se jako potresli, a sad ispade da nije ni umro.
To je krajnji stadijum forumske ovisnosti u kojoj ─Źovek vi┼íe od o─Źaja i dosade ne zna ┼íta ─çe.
Bila sam na jednom forumu gde je ┼żena navodno umirala od raka, pa svi saose─çali s njom mesecima, pa se javio mu┼ż da ka┼że da je umrla i kad i gde je sahrana. Foruma┼íi se spremili, venac kupili, oplakivali je danima, kad se pred sahranu javi sa svog profila i re─Źe da se samo zezala. Cura u ranim dvadesetim, zdrava kao dren, a i la┼żni mu┼ż je bio njen profil.
Tako da... Ne verujte ljudima po netu. ­čśë

Bambi

Elita
Poruka
15.050
:eek: ne mogu da verujem da neko mo┼że toliko da bude jadan i bedan
Ako je ovo istina za Baby Yoda
a on ─Źita ovo [email protected] Baby Yoda
jadni─Źe i smradu vreme ti je da se obrati┼í ─Źikama u belom
Ne┼íto najbednije i najmorbidnije ┼íto sam do┼żiveo za ovolike godine :bljak:
Branko se shokirao. :zag:
Meni je zao ovih devojaka koje su ga tesile, bile uz njega, dok prerade tu prevaru i izdajuÔÇŽ :(
Stalno mislim da je neka greska i da mozda nije tako, ali izgleda da jeste.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne poga─Ĺate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.