Quantcast

tema o ovome svemu

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.219
dakle...ja sam nekad davno dok sam bio u osnovnoj sqpljao marke and novchitje novchanice i slichno...chak nisam bio ni losh...imao sam chak i perper perfektno ochuvan..shto je ipak malko vishe od dechijih kolekcija...takodje i markica al nebitno...ono shto ja zhelim da znam je...koliko je normalno da ljudi pochnu da zhive svoje hobije?poznajem pa vishe filatelista koji bukvalno ceo zhivot podredjuju filateliji...kapiram ja da se to voli...ali...nije mi nekako normalno da chovek sqpljanje jedne tako besmislene stvari kao shto je poshtanska markica stavi na prvo mesto(ok i u prvih 5 je glupo)...izvinite ako sam nekoga uvredio kazhem i ja saqpljam sve i svashta al nishta od toga mi nije nekakav prioritet...dakle shta imate retji na temu kad hobi postane zhivot

verujem da nemate nistha jer bejzikli niko ovdi ne dolazi da bi neshto pisao nego eto..da menja il qpuje...al meni je dosadno a odavno se pitam dal su ti ljudi tolko izvitopereni il za to postoji logichno i prihvatljivo reshenje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.