Quantcast

tema o ljubavi...

mermaid_

Zainteresovan član
Poruka
450
Ljudi! Moje dosadasnje iskustvo u ljubavi, i iskustvo posmatranja veza drugih partnera, govori mi da smo skloni da od partnera s kojim smo, koji nam trenutno (ili duze vreme) pruza neznost ,paznju dobar sex,bla bla, ocekujemo vecnu ljubav. Da li imamo prava da to ocekujemo, zasto verujemo u srecne krajeve i da li mislite da je romantika samo zamka prirode koja nas tera da pravimo dugorocne planove zbog pravljenja dece? Da li verujete u vecnu ljubav uprkos razocarenjima koje ste do sad preziveli (ili omogucili da drugi prezivi)?

Violetna

Elita
Poruka
22.084
Ljudi! Moje dosadasnje iskustvo u ljubavi, i iskustvo posmatranja veza drugih partnera, govori mi da smo skloni da od partnera s kojim smo, koji nam trenutno (ili duze vreme) pruza neznost ,paznju dobar sex,bla bla, ocekujemo vecnu ljubav. Da li imamo prava da to ocekujemo, zasto verujemo u srecne krajeve i da li mislite da je romantika samo zamka prirode koja nas tera da pravimo dugorocne planove zbog pravljenja dece? Da li verujete u vecnu ljubav uprkos razocarenjima koje ste do sad preziveli (ili omogucili da drugi prezivi)?
Sve je samo praktično i svrsishodno radi produžetka vrste:mrgreen:.
A ljubav nosimo u sebi hteli ne hteli.

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
Ne ocekujem od svog supruga vecnu ljubav kao sto je i ne obecavam.Niko to ne moze da garantuje.Uzivam u svakom momentu a da li ce trajati zauvek to mi niko ne moze reci.

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
Ako misliš na doge ipak je to mit. A genetski fabrikovane rase ubica i ne računam u pse.
Nena njih, ima i drugih.Doge volim najvise:)
Zasto je to toliki problem predati se nekome, ceniti nekoga, postovati ga, voleti ga?
Nije poenta u tome, vec da nista i niko ne moze garantovati da ce neka ljubav biti vecna.Prvo za sebe ne mogu garantovati pa posle za njega.Lepo je predati se i voleti ali ko ti kaze da ce to biti zauvek?

mermaid_

Zainteresovan član
Poruka
450
Ako misliš na doge ipak je to mit.
nisam imala psa, tako da ne znam...cula sam da ima svakakvih rasa, pa i onih koji skacu na gazdu, npr doga...zanima me u sta ljudi veruju dok su u vezi ili braku, odnosno pitanja koja sam postavila. moji odgovori su - da, verujem u vecnu ljubav, volela bih da moja bude vecna, potrudicu se da je odrzavam, rasplamsavam stalno. ali zaljubljenost jeste zamka prirode tj hemijska promena u mozgu koja nas tera na ludosti i dobro je sto je to tako! samo ne treba ocekivati da ce ti leptirici istim intenzitetom i kvalitetom trajati vecno, ali ljubav, ona moze da traje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.