kapetanmark
Legenda
- Poruka
- 66.590
U novom sadu BAS NIKO ne obraća pažnju na ćaci podvalu u reziji s policijom dok vi ovde se palite ko som na durdubak.A Orion znaci! Sto odmah ne rece?
Ma znam. Vidis da su me drotovi opkolili od jutros. Reze ko bijesni psi.
Javilo index, danaske a zavrištao svinjformer...
Opusti se. Stvar je obično njesra, da se prikrije paljevina autobusa jačimoviča i brutalna upotreba sile na med fakultetu u bg gde su izbori za studentski parlament...



, и при томе су створили "хајку" и на та 2 полицајца, и на "блокадере", преко својих медија, да неби морали да се правдају народу за своје пропусте, око паљевине аутобуса (помињу да је Јаћимовић намерно запалио своје возило), затим око "товара робе из ткз.расадника", уценама запослених за долазак на митинге, крађом гласова за бирање "студентског пленума", фалсификовањем листића и осталих махинација, које глуп народ гута "као сом дурдубак", а "режимски медији" изигравају "бућкало" !?