Tema dana: policajac gurnuo deku u N.Sadu

  • Začetnik teme Začetnik teme lapsi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
A Orion znaci! Sto odmah ne rece?
Ma znam. Vidis da su me drotovi opkolili od jutros. Reze ko bijesni psi.
U novom sadu BAS NIKO ne obraća pažnju na ćaci podvalu u reziji s policijom dok vi ovde se palite ko som na durdubak.

Javilo index, danaske a zavrištao svinjformer...

Opusti se. Stvar je obično njesra, da se prikrije paljevina autobusa jačimoviča i brutalna upotreba sile na med fakultetu u bg gde su izbori za studentski parlament...
 
Danas pocela hajka na dva policajca koji su zivotno ugrozili deku, tako sto ga jedan od njih odgurnuo i kako pretpostavljaju napisao kaznu za remecenje javnog reda i mira, deki koji samo zeli da zivi normalno! :D

Molim nekoga da postavi link s Infornera, gdje su informacije provjerene, nenastimane I naravno istinite!:D

Usput, deka je zaposlen. Ulicni glumac je u slobodno vrijeme.
Deka? :mrgreen:
 
ajmo sad O TEMI I STA JE RPAVA REALNOST

OBICNA PODVLALA SNS SEKTE, EVO VAM KAKO TO NOVOSADJANI VIDE

Jovana​

18.04.2026 • 14:37

Kad treba da se kazne policajci koji nisu uradili ništa protivzakonito, postupak se pokrene ekspresno zbog "pritiska iz vrha". A kad se građani prebijaju na protestima, u policijskim stanicama, graži Vlade RS , onda niko ništa nije video, niko ništa nije naredio i niko ni za šta ne odgovara.

U međuvremenu vlast, uz pomoć svog centra za društvenu nestabilnost, skupi statiste za 2.000–5.000 dinara da glume spontani protest ispred policijske stanice.
A sve ovo služi da se skrene pažnja sa svih kriminalnih afera i spornih poteza iz prethodnih dana, meseci i godina.


Novi Sad​

18.04.2026 • 14:21

Cuj zbog ne nosenja kape disciplinska. A nema disciplinske zbog ne nosenja, prezimena, oznaka i nosenje fantomke.
 

Vučić se izvinio starijem muškarcu zbog postupanja policije tokom blokade raskrsnice kod Banovine​

Autor​

Novi Sad

18.04.2026.​

11:45 > 11:35​

Komentari​

16
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas izvinjenje starijem muškarcu iz Sremskih Karlovaca zbog postupanja policije prema njemu tokom jučerašnje blokade saobraćaja u Novom Sadu.


КАДА СУ ПОЛИЋАЦИ ОДВАЛИЛИ МУДО ОНОМ СТАРЦУ ИСПРЕД СУДА ТАДА МУ СЕ НИЈЕ ИЗВИЊАВАО ?

највећи дебил види да је ово подвала снс секте...
 
БИА провалила да ова 2 полицајца нису на "страначкој линији" по питању "преваспитавања" студената, назови "блокадера", а "декицу" послали да изиграва "жртву насиља" према "поштеним грађанима", који, гле, немају где да пређу улицу на пешачком прелазу, јер је био закрчен са гомилом "згубидана", да није било слободног простора :besna: , и при томе су створили "хајку" и на та 2 полицајца, и на "блокадере", преко својих медија, да неби морали да се правдају народу за своје пропусте, око паљевине аутобуса (помињу да је Јаћимовић намерно запалио своје возило), затим око "товара робе из ткз.расадника", уценама запослених за долазак на митинге, крађом гласова за бирање "студентског пленума", фалсификовањем листића и осталих махинација, које глуп народ гута "као сом дурдубак", а "режимски медији" изигравају "бућкало" !?
 

Back
Top