Yettel - Pitanja i odgovori

Ja imam Telenor prepaid 11 god. Nikad nisam hteo da potpisujem ugovor, a zadnjih godina mi je dosta lakše: sedmično kupim za 100-200 din paket 7 dana i tako mi isto dodje mesečno. Signal je bolji nego Vip-u, pogotovo u zavorenim objektima (imam i njihov prepaid, kad mi je fon već dual sim). mada svidja mi se i Vip štek.
Skoro sam uzeo mesec dana FB za 100 din, ali čuda, posle manje od 10-ak dana ne mogu da udjem sajt! Net radi, otvara sve druge poznatije sajtove. Probao i preko aplikacije na mobu i neta. Ako neko ima sličan problem, neka napiše.
 
Ovako, prekjuče sam aktivirao onaj besplatan internet za Facebook i juče su mi se izbrisali svi podaci sa telefona, sve aplikacije, dokumenti, sav kredit i sad ne mogu da se povežem na internet. Kako mogu da pošaljem zahtev za ponovno aktiviranje paketnih podataka?
 
Ovako imam jedan problem pitanje?

Moja keva na njeno ime ima dva ugovora u telenoru jedan broj koristi ona a jedan ja, e sad njoj istice ugovor I ima pravo na telefon pa se pitam da li moze da taj paket, koji ide uz telefon koji bi uzeo da bude prebacen na moj broj a paket koji je na mom broju I pretplata bude prebacen na njen?
 
Pozdrav, da li je dozvoljeno nakon uzimanja telefona u telenoru uz ugovornu obavezu na 24 meseca prodati taj telefon pre isteka ugovora? Naravno nastavio bih da koristim istu karticu,paket,redovno da placam racune itd samo sto bih koristio tu karticu na drugom uradjaju :) Koliko sam ja skontao njima je bitno samo da se placa mesecna nadoknada redovno,a sta ce sa telefonom biti ih bas i ne zanima ili gresim?
 
Kako ste zadovoljni sa Telenor postpejd mobilnim internetom? Interesuju me novija iskustva.

Kaže ovako ---- Izaberi MiFi ili USB modem uz SURFUJ PLUS pakete i Telenor će ti u narednih godinu dana udvostručiti količinu gigabajta u okviru internet tarifnog paketa.

Da li to znači da je ugovor na samo godinu dana?
 
...jeste na godinu im je ugovor, ja sam imala to, ali sam odjavila posle isteka ugovora, ne zato sto nisam bila zadovoljna vec sto sam uglavnom ono nocne GB ostavljala neiskoriscene,
a dnevnih mi je falilo..kad ih potrosis onda imas net ali puno sporiji...posto ne nosim komp sa sobom nigde po gradu nije mi to bilo potrebno...
..inace su ok, skroz, bar meni....nisam imala nikakvih neresenih problema sto se neta tice...
 
E cao ljudi ;) Ja imam jedno pitanje: pre par meseci sam uzeo prepaid telenor karticu kada je bila aktuelna ona promocija za godinu dana besplatno korišćenja Facebooka. E sad..u poslednje vreme me stalno zove neki broj iz Beograda i salju mi poruke neki iz nekog Creditexpressa..u naslovu uvek pise naplata..ja pojma nemam sta hoce jer sam prepaid korisnik i ne mogu imati nikakve dugove.. Je l' neko mozda nesto zna u vezi toga? Hvala unapred ;)
 
..ja nisam nezadovoljna Telenorom, imam njihovu karticu godinama, sad je postpejd, nekad je bila pripajed..i moze opet da bude...a imala sam i net njihov na modem i super je radio...ne znam
zasto ljudi toliko bucu na njih...nikad mi racun nije bio dinar veci nego sto sam potpisala ugovor, osim ako ga ja sama nisam potrosila...

- - - - - - - - - -

...imala sam nameru da predjem u mts ali mi se cini da necu...
 

Back
Top