Quantcast

Telenor - Pitanja i odgovori

Владан

Buduća legenda
Poruka
29.051
Pa to je za mts, znam da za Telenor nista naknadno ne naplacuju...
Ауу који промашај, шта ми би да погрешим и пишем у Теленор теми. :rumenko:

Mozes nekada ustedeti svoj net i koristiti neciji Wi Fi.tako ti je besplatno.
Користим свој Ви-Фи код куће. Значи комбинација бежичног и овог из пакета.

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
8.758
Ауу који промашај, шта ми би да погрешим и пишем у Теленор теми. :rumenko:

Користим свој Ви-Фи код куће. Значи комбинација бежичног и овог из пакета.
Ja nemam paket,vec sam pripeid korisnik i koristim Wi FI za Viber i whatsapp.nesto nisam voljan,niti verujem u te pakete,a i ne zelim da se vezem nekim ugovorima,pa da me uslovljavaju.Imam i 3-jku i 4-ku.Telenor mi je prvi broj od kako sam ga uzeo,a '90-ih nije bilo tih paketa,a sa ovima iz MTS-a,tek ne mogu da saradjujem,jer samimao njihov USB net i imao sam losa iskustva.tako da uplatim od primanja do primanj,a kada mi nesto duze treba imam fiksni.

Владан

Buduća legenda
Poruka
29.051
Купио телефон на рате и наравно морао неки пакет. Отплата телефона година дана а пакет 2 године. Код куће углавном бежични а ван куће интернет у оквиру пакета.

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
8.758
Купио телефон на рате и наравно морао неки пакет. Отплата телефона година дана а пакет 2 године. Код куће углавном бежични а ван куће интернет у оквиру пакета.
Dobro je to imati i jedan i drugi net,ali ja slabo izlazim iz kuce i onda koristim svoj Wi Fi.Inace bi i ja verovatno morao uzeti neki paket da sam vise u putovanju(prolazu).samo mogu ti reci da je Telenor korektniji od MTS-a u svakom pogledu.Posto imam obe kartice u Telenoru mi uplata vazi godinu dana,nema veze koliko uplatim,a u MTS samo 3 meseca i ako ne potrosis to ti propada.pa ako uplatis dopunu,krece ti od te uplacene sume,a ono ako ti je ostalo pozdravi se.Znaci ne mogu biti gore lopine.Koristim tu 4-ku jer mi zena i cerke imaju to,pa manje ide kredita nego sa 3-jke.razmisljam da uzmem neki manji paket za 3-jku,a bez telefona,jer imam neki solidan telefon,ili cu da sacekam da ovaj ode,pa posle da uzmem neki noviji telefon i opet neki manji paket.Imam Viber i na kompu,pa mogu da se dopisujem sa njima i tako isto nista ne kosta.

Poslednja izmena:

Владан

Buduća legenda
Poruka
29.051
Да нема кући бежичног интернета давно би се потрошио интернет у оквиру микс пакета.. Имам и ја много стар 063 број и чак сам га регистровао у Теленору ако који случајем изгубим или украду да га поново добијем.

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
8.758
Isto tako,jos dok su braca Karic bili vlanici te kuce i jos mi je ta kartica,samo kada je stigao Telenor,obavestili su me za taj 7-mi broj,jer je pre bio sestocifren,pa je Telenor kao i MTS dodao jos jedan broj.I onda su bili povoljniji od 4-ke.

AMDA

Obećava
Banovan
Poruka
86
kad se broj prebaci sa postpaid na prepaid

važi šest meseci, jer su rekli na 9000.ordinacije

da broj na koji ne uplatiš šest meseci ništa u okviru šest meseci on se gasi

a za razliku od prepaid broja koji kupiš na trafici, iako ne uplatiš ništa,traje godinu dana

zamisliti poređenje, da za nagrardu ti ugase broj koji su muzli tri godine, ugase ranije

da li i kod vas drugari moji, imate isti slučaj ?