Telenor opet potkrada svoje korisnike.

Evo proverio sam opet na aplikaciji,opet se povecao racun,nije neka cifra,oko 300 dinara,ali znaci da reset telefona nije nista uradio,vec samo malo usporio njihovo koriscenje moga broja.Izvadio sam Telenorovu karticu i sada sam na Pripeid MTS kartici,pa cu 7 dana koristiti samo cetvorku.Komuniciracu preko Vibera,a za vece razgovore,koristicu fiksni,dok ne resim pitanje s Telenorom.
To je do njih nema to veze sa telefonom .
Preko kompjutera se udje i vidi se za taj broj,ne mogu da verujem da ljudi ne znaju svoj posao.
 
Idi u poslovnicu Telenora i zahtevaj da ti deaktiviraju to.
To su sve lopovi i mts i telenor …
Isao i probala devojka,tako sto je zvala kolegu u Beograd,koji joj je rekao da resetujem telefon na fabricka podesavanj,sto sam ja uradio,ali mi je to bilo samo 1 dan i posle opet skinulo preko 300 din..mada sam opet to uradio,ali sam i izvadio karticu da je ne koristim dok se to ne resi.Dopisujem se snjima na netu.Samo sto cekam odgovor po dan do dva.Imam i pripeid cetvorku koju,koju sad momentalno koristim za svoje potreba i sa blizima.Mora se to otici u Beograd direktno,ali plasim se da ne napravim gluposti i capim nekog majmuna za gusu.Pa cu morati to sudski da teram,pa kad se zavrsi.
 
To je do njih nema to veze sa telefonom .
Preko kompjutera se udje i vidi se za taj broj,ne mogu da verujem da ljudi ne znaju svoj posao.
Razgovarao sam nekoliko puta sa raznim operaterima i oni imaju u uvidu samo u racun,a racuni su redovno placeni za sve prethodne mesece i ne znaju sta se to desava,bar tako kazu,a ja sam siguran da neko iz Telenora preusmerava pozive sa mog broja.
 
Razgovarao sam nekoliko puta sa raznim operaterima i oni imaju u uvidu samo u racun,a racuni su redovno placeni za sve prethodne mesece i ne znaju sta se to desava,bar tako kazu,a ja sam siguran da neko iz Telenora preusmerava pozive sa mog broja.
Ja mislim da je u pitanju Vas servis meni je skinulo 10 evra bezveze u Telekomu a nista nisam ja aktivirao nesto je u pozadini bilo kada je ta kartica ubacena u smartfon,ali ta postpejd kartica se koristi za net samo .
Otisao sam i pozalio se i rekao da nista nisam aktivirao,pogledao je preko racunara i deaktivirao i to je to.
 
Ja mislim da je u pitanju Vas servis meni je skinulo 10 evra bezveze u Telekomu a nista nisam aktivirao ,ali ta postpejd kartica se koristi za net samo .
Otisao sam i pozalio se i rekao da nista nisam aktivirao,pogledao je preko racunara i deaktivirao i to je to.
Ali operateri kazu da ne vide nikakav problem i da kod njih nije potvrdjen,ni ostvaren nikakav slican kontakt ni sa telefona,niti aplikacije.mada sam deinstalirao posle Instagram i Telegram.Sto su mi oni rekli da to nije do tih aplikacija,jer bi oni imali u vido da je od njih.Ne mogu da saznam o cemu se radi.To je neka muljavina na visem nivou,tako da ni operateri nisu upuceni.
 
Ali operateri kazu da ne vide nikakav problem i da kod njih nije potvrdjen,ni ostvaren nikakav slican kontakt ni sa telefona,niti aplikacije.mada sam deinstalirao posle Instagram i Telegram.Sto su mi oni rekli da to nije do tih aplikacija,jer bi oni imali u vido da je od njih.Ne mogu da saznam o cemu se radi.To je neka muljavina na visem nivou,tako da ni operateri nisu upuceni.
Onda izgleda da jeste neka muljavina,nemoguce da oni ne mogu da znaju sta je u pitanju.
 
Ljudi ne mogu da verujem da su ponovo poceli da skidaju pare sa paketa,samo sad nije preko poruka,nego preko listinga i9 ko ne prati samo moze da vidi kako raste takozvano "Trenurno stanje".Zvao sam operatera i receno mi je da oni nemaju uvida da imam bilo kakav kontakt koji bi skidao novac,kao ranije one cetvorocifrene poruke.Pojavljuju se neki brojevi u Listngu,koje nikada nisam zvao,niti znam za njih,a duzi su od JMBG.Operater mi je rekao da cekam 1 Avgust i da pogledam sta ce biti,ali to stanje raste iz dana u dan,otprilike za oko 1.000 din.Do kraja Jula ko zna koliko ce to izaci i kako dokazati da ja nisam zvao te brojeve.Komunicirao sam i online na njihov sajt,ali oni mi nude placanje tog duga koji jua nisam napravio na rate.Skoro svaki drugi dan na fiksni imam pozive od advokatskih kancelarija,gde traze ljude koji su u sporu sa bankama i nude pomoc,pa cu da ih pitam,jel mogu da pokrenu to pitanje sa Telenorom.One poruke si mogao da zaistavis sa "Stop",a ovo i oni sami ne znaju sta je.Ja inace koristim mobilni,samo Viber za razgovor,a Viber mi jue sa mog neta Wi-Fi,tako da nema veze sa Telenorom.Poruke pisem na 064 kartici,koja je Pripeid,jer je zena 064.Kad zovem nekog dalje zovem sa fiksnog,ali inostranstvo nikada nisam zvao u zivotu.Ne mogu da verujem dokle idu lopovi da uzmu pare.Opet dele tu dobit kao i ranije sa SMS-ovima.Neverovatni su.
Bar je telenor bolji od mts i vipa
 
Postpejd je najgora varijanta za smart uredjaje ,samo pripejd barem tu mogu da se kontrolisu troskovi i ostalo.
Ma uzeo sam taj postpeid zato sto su me ubili sa porukama i njihovim paketima.Onda sam uzeo najmanji paket,ali im strogo rekao da necu nikakve poruke za pakete,tako da su u kompjuteru napisali i naglasili da nikako ne salju poruke.ovo mi je malo duze od 3 godine kako sam na paketu.desilo mi se ranije da na one cetvorocifrene brojeve dobijem neku poruku i ponudu,koju sam ja odbio,ali sve jedno sam aktivirao taj paket,medjutim sam pozvao operatera i on mi je rekao samo na taj broj napisi "Stop" i prestace da skida sa racuna,sto je tako i bilo.Nema veze sto sam ih ja odbio i sa DA i sa NE se aktivira poruka,samo treba odmah da se obrise,ali ova nije mogla da se obrise,nego da se klikne na DA ili NE.Mangupska posla.Posle se saznalo da je Telenor delio pare sa tim provajderima i da ako se ne javis na vreme,ode paket za 10 dana.Ovo je kao sto sam rekao nesto na visem nivou,jer operateri nisu upoznati,ili jesu,ali ne smeju da reaguju.
 
Hm, ja sam na mts-u godinama, nikada ali nikada nisam dobio nikakvu takvu poruku. Zapravo jedini problem smo imali sa detetovim
telefonom, jer je neki progi koji je skinula srkao celi pripejd, pa smo morali da joj zabranimo da instalira bilo sta besplatno i resetovali
na fabricka.
 
Hm, ja sam na mts-u godinama, nikada ali nikada nisam dobio nikakvu takvu poruku. Zapravo jedini problem smo imali sa detetovim
telefonom, jer je neki progi koji je skinula srkao celi pripejd, pa smo morali da joj zabranimo da instalira bilo sta besplatno i resetovali
na fabricka.
Imam poznanike koji su i na MTS isto dobijali takve poruke.To je bila najezda tih poruka,pre par godina.
 

Back
Top