- Poruka
- 4.852
Totalno ludilo. U orionu sam imala samo net, ništa drugo mi ne treba. MTS cena je za ceo paket a to mi ne treba, tv nemam već 3 godine i ne želim ga ni dalje, fiksni fon takođe. Odbijam da me pljačkaju.Znači sa 2400 na 7600 din..... da li su realni....???