Telekom Srbija preuzeo Orion telekom wifi

prosla su ta vremena.
Nemas to vise kod MTS-a. To je bilo dok su jurili da uniste SBB. Sad mozda dobijes 3 meseca umanjenje ako si novi korisnik.
A kod yettela dobijes 6 meseci umanjenje ako si novi.
Obzirom da je MTS mnogo skuplji, ne isplati se nikada menjati sbb/yettell/a1 za MTS.
imali su akcije kada su davali i preko godinu dana džabe , meni su nudili 14 meseci ako pređem na MTS ... nema toga više.
na sbb-u kabl 500mbps ali nije bilo optike u zgradi pa me mrzelo da prelazim.
 
Orion je poodavno ispostava Telekoma ,tako da to nije nista novo.
A zar van bije bilo cudno kad su prosle dal pretprosle godine svi nasi provajderi zajedno podigli cene svojih usluga na isti procenat i mts i A1 i Yetel?
Pa kad se poslodavci udruzuju ,a sta je cudno kad se jedna ispostava ili cerka ,vrati ocu svome?
 
Ako stigne uvecan racun i plati se,to znaci da se pristaje na novu cenu,ja bio u beotelu,koji je isto mts preuzeo, odma digli cenu,ja pokazao ugovor,gde pise 1300 mesecno, i oni na kraju pristali, sad kolko vidim najjeftiniji net je u A1, 4g 1700 din 5g 2000 din,sto se tv-a tice,odavno uzeo android box,kupio listu na aliexpresu, 1 god 3000 din, ima preko 10000 kanala, Srb ima oko 200 kanala.
 
Orion tv aplikacija i dalje radi, ali se u poslednje vreme dešavaju neke čudne stvari. Kao recimo zamena teritorije iz 30 u 31, gde prosto ispare neki kanali, a na preostalim samo se pojavi slika sa obaveštenjem da se program može pratiti samo na teritoriji Srbije (šifra 30). Ja to rešavam tako što resetujem ruter. Ali pošto očekujem da će Telekom usrrati tu divnu aplikaciju, mogu samo reći da je bilo lepo dok je trajalo.
 
imali su akcije kada su davali i preko godinu dana džabe , meni su nudili 14 meseci ako pređem na MTS ... nema toga više.
na sbb-u kabl 500mbps ali nije bilo optike u zgradi pa me mrzelo da prelazim.

Ja sam imala odlično iskustvo sa SBB-om i bila njihov dugogodišnji korisnik. Ugovor se vodio na moju mamu.

Kada je dve nedelje pre isteka Ugovora mama počela svaki, svaki drugi dan da dobija pozive uz SBB-a da pređe na Premium paket odlučili smo da raskinemo Ugovor.

Jednom je rekla da ne želi Premium paket ali su oni bili uporni. Da nisu bili uporni možda bismo tu ostali.

U MTS-u smo iskoristili akciju 14 meseci po 1 dinar i sada plaćamo 3699 dinara, taj paket više ne postoji. Ugovor traje do oktobra.

Pre mesec dana, mamu su zvali operateri ili agenti prodaje iz SBB-a i pozivaju je da se vrati u SBB.

I javiće se ponovo početkom oktobra.

Cene paketa su slične, programi su isti, jedino SBB ima nekoliko dokumentarnih kanala više od MTS-a.

Preko fiksnog tel razgovaramo sa troje, četvoro rođaka. Sa ostalima samo preko mob.

Mama i ja gledamo dokumentarne kanale i Sinestar-filmske i serijske kanale.

Šta da radimo?

Da li da pređemo na neki od A1 paketa, tu jedino nemamo fiksni tel?
 
Ja sam imala odlično iskustvo sa SBB-om i bila njihov dugogodišnji korisnik. Ugovor se vodio na moju mamu.

Kada je dve nedelje pre isteka Ugovora mama počela svaki, svaki drugi dan da dobija pozive uz SBB-a da pređe na Premium paket odlučili smo da raskinemo Ugovor.

Jednom je rekla da ne želi Premium paket ali su oni bili uporni. Da nisu bili uporni možda bismo tu ostali.

U MTS-u smo iskoristili akciju 14 meseci po 1 dinar i sada plaćamo 3699 dinara, taj paket više ne postoji. Ugovor traje do oktobra.

Pre mesec dana, mamu su zvali operateri ili agenti prodaje iz SBB-a i pozivaju je da se vrati u SBB.

I javiće se ponovo početkom oktobra.

Cene paketa su slične, programi su isti, jedino SBB ima nekoliko dokumentarnih kanala više od MTS-a.

Preko fiksnog tel razgovaramo sa troje, četvoro rođaka. Sa ostalima samo preko mob.

Mama i ja gledamo dokumentarne kanale i Sinestar-filmske i serijske kanale.

Šta da radimo?

Da li da pređemo na neki od A1 paketa, tu jedino nemamo fiksni tel?
Imas kod sbb/yetela varijantu internet i tv bez fiksnog telefona.

Kod MTS-a nemas. Kod njih moras da imas fiksni u bilo kojoj kombinaciji.
 
Ako stigne uvecan racun i plati se,to znaci da se pristaje na novu cenu,ja bio u beotelu,koji je isto mts preuzeo, odma digli cenu,ja pokazao ugovor,gde pise 1300 mesecno, i oni na kraju pristali, sad kolko vidim najjeftiniji net je u A1, 4g 1700 din 5g 2000 din,sto se tv-a tice,odavno uzeo android box,kupio listu na aliexpresu, 1 god 3000 din, ima preko 10000 kanala, Srb ima oko 200 kanala.
I koliko ti dugo radi ta lista? Jel te ispoštuju ili rikne?
 
Zvali sinoć iz MTS. Da li i dalje želite da raskinete ugovor, da. U redu, zahtev se prosleđuje dalje do potpisivanja raskida. Na pitanje da li se plaćanjem računa za mart obavezujem da ću ostati kod njih odgovor je ne, mora postojati potpisan ugovor. Kako da vam dostavim opremu jer sam invalid, kolege će sa ugovorom doći po modem. Znači, imaju gomilu priča pa gde šta upali i prođe. Ranije mi je rečeno da ovlastim nekog kod notara da dođe i u moje ime sve to završi. Da mogu da odem kod notara onda bi otišla i u poslovnicu. Verovatno će sve ovo trajati do kraja meseca kako bi naplatili i ovaj mesec, što je ok jer ja još uvek imam net. Bukvalno jedva čekam da se sve ovo završi.
 
Ja sam imala odlično iskustvo sa SBB-om i bila njihov dugogodišnji korisnik. Ugovor se vodio na moju mamu.

Kada je dve nedelje pre isteka Ugovora mama počela svaki, svaki drugi dan da dobija pozive uz SBB-a da pređe na Premium paket odlučili smo da raskinemo Ugovor.

Jednom je rekla da ne želi Premium paket ali su oni bili uporni. Da nisu bili uporni možda bismo tu ostali.

U MTS-u smo iskoristili akciju 14 meseci po 1 dinar i sada plaćamo 3699 dinara, taj paket više ne postoji. Ugovor traje do oktobra.

Pre mesec dana, mamu su zvali operateri ili agenti prodaje iz SBB-a i pozivaju je da se vrati u SBB.

I javiće se ponovo početkom oktobra.

Cene paketa su slične, programi su isti, jedino SBB ima nekoliko dokumentarnih kanala više od MTS-a.

Preko fiksnog tel razgovaramo sa troje, četvoro rođaka. Sa ostalima samo preko mob.

Mama i ja gledamo dokumentarne kanale i Sinestar-filmske i serijske kanale.

Šta da radimo?

Da li da pređemo na neki od A1 paketa, tu jedino nemamo fiksni tel?
Ne treba ni za Yettel fiksni. A ne treba ni instalacija i žice. Proveri pakete.
Ja taj koristim i bez fiksnog
 

Back
Top