Telekom naš, a impulsi ipak skuplji

Тихи

Starosedelac
Banovan
Poruka
193.821
Telekom naš, a impulsi ipak skuplji
Izvor: Beta

Beograd -- Cene lokalnih poziva u fiksnoj telefoniji u Srbiji poskupeće za dva meseca, najavio je direktor Republičke agencije za elektronske komunikacije Milan Janković.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=10&nav_id=511219

cenim da ce procenat poskupljenja da bude neka okrugla cifra 100% ili 200% :mrgreen:

Narode tako to biva kad birate retarde da vam vode drzavu , ljude koji jedino sto znaju jeste da se zaduzuju i onda uzimaju opet kredite da vracaju stare i tako u krug

U takvoj drzavi su cene astronomske a plate i profiti najmanji

I bice sve gore i gore, svaki dan ostanka Tadica I DS-a na vlasti znaci gori zivot za sve gradjane ove zemlje
 
Telekom naš, a impulsi ipak skuplji
Izvor: Beta

Beograd -- Cene lokalnih poziva u fiksnoj telefoniji u Srbiji poskupeće za dva meseca, najavio je direktor Republičke agencije za elektronske komunikacije Milan Janković.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=10&nav_id=511219

cenim da ce procenat poskupljenja da bude neka okrugla cifra 100% ili 200% :mrgreen:

Narode tako to biva kad birate retarde da vam vode drzavu , ljude koji jedino sto znaju jeste da se zaduzuju i onda uzimaju opet kredite da vracaju stare i tako u krug

U takvoj drzavi su cene astronomske a plate i profiti najmanji

I bice sve gore i gore, svaki dan ostanka Tadica I DS-a na vlasti znaci gori zivot za sve gradjane ove zemlje

Какви идиоти. Па они изгледа по цео дан седе и смишљају ГДЕ ДА СЕ ОГРЕБУ ЗА НЕКУ КИНТУ, ШТА ДА ПОСКУПЕ, КОЈИ КРЕДИТ ДА ДИГНУ...:dash::dash::dash:
 
Telekom naš, a impulsi ipak skuplji
Izvor: Beta

Beograd -- Cene lokalnih poziva u fiksnoj telefoniji u Srbiji poskupeće za dva meseca, najavio je direktor Republičke agencije za elektronske komunikacije Milan Janković.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=10&nav_id=511219

cenim da ce procenat poskupljenja da bude neka okrugla cifra 100% ili 200% :mrgreen:

Narode tako to biva kad birate retarde da vam vode drzavu , ljude koji jedino sto znaju jeste da se zaduzuju i onda uzimaju opet kredite da vracaju stare i tako u krug

U takvoj drzavi su cene astronomske a plate i profiti najmanji

I bice sve gore i gore, svaki dan ostanka Tadica I DS-a na vlasti znaci gori zivot za sve gradjane ove zemlje
Kako bre gore kad je danas Tadic obecao poboljsanje zivotnog standarda koji ce se osetiti krajem godine,krediti ce se davati sakom i kapom,rekonstrukcija vlade je uradila svoje i sad se samo cekaju poboljsanja.
 
Реално.
Мада ваљо би и порез на лухуз по прикључку.Плус ПДВ наравно.
Ебига оћете телефон у обећаној, е има да љуљнете кинту...

smanjite telefoniranje a ne da sedite kao babe neke i da razglabate satima.

То поштована,
будућности просрбије, реците им....
 
Neka podignu cenu koliko zele, inace koristim mobilni, fixni nikad. Nego sto podizu cene tih osnovnih pretplata brateeeeeeee...Koristio nekoristio debelo placas. Kad pomnozis tu pretplatu sa tri cetiri godine koriscenja dodjes do pozamasne sume. A ne placam ja sam, ima nas vise miliona.
 
Чини ми се да ће шок бити потпунија, када армада комуналних полицајаца (читај ХАРАЧЛИЈА) крене да отима сиротињу, која се издржава од продаје робе на тезгама.

Шта ћеш, раја нема довољно да подмити и намири владајуће паразите, па да ''дозволом'' пређе из сиве (неопорезоване) зове, у белу тј. зону (легално пословање са неиздрживим трошковима, таксама и порезима УКОЛИКО НИСТЕ ДЕО БРАТСТВА ИЛИ КАРТЕЛА).
 
Oćemo dobiti za te pare nešto konkretno.Upotrebljivo?
rope-noose.jpg
 
da, postovani, Seselj ce da vam da hleb za tri dinara i telefon za 5.

Ебига, сад је и крив што је то лухуз у демокрацијској обећане будућности.
Видите с пријатељима да му прошире оптужницу,
на подстрехивање на јевтине импулсе и лебац, чиме је дирекно угрозијо западне ивнестиције.
Па док се изведу докази а морете се и пријавити за свједока оптужбе са све бенефицијама, охохооој ће времена протећи.
Таман да просбија стигне до краја....
 
Back
Top