- Poruka
- 193.821
Telekom naš, a impulsi ipak skuplji
Izvor: Beta
Beograd -- Cene lokalnih poziva u fiksnoj telefoniji u Srbiji poskupeće za dva meseca, najavio je direktor Republičke agencije za elektronske komunikacije Milan Janković.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=10&nav_id=511219
cenim da ce procenat poskupljenja da bude neka okrugla cifra 100% ili 200%
Narode tako to biva kad birate retarde da vam vode drzavu , ljude koji jedino sto znaju jeste da se zaduzuju i onda uzimaju opet kredite da vracaju stare i tako u krug
U takvoj drzavi su cene astronomske a plate i profiti najmanji
I bice sve gore i gore, svaki dan ostanka Tadica I DS-a na vlasti znaci gori zivot za sve gradjane ove zemlje
Izvor: Beta
Beograd -- Cene lokalnih poziva u fiksnoj telefoniji u Srbiji poskupeće za dva meseca, najavio je direktor Republičke agencije za elektronske komunikacije Milan Janković.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=10&nav_id=511219
cenim da ce procenat poskupljenja da bude neka okrugla cifra 100% ili 200%

Narode tako to biva kad birate retarde da vam vode drzavu , ljude koji jedino sto znaju jeste da se zaduzuju i onda uzimaju opet kredite da vracaju stare i tako u krug
U takvoj drzavi su cene astronomske a plate i profiti najmanji
I bice sve gore i gore, svaki dan ostanka Tadica I DS-a na vlasti znaci gori zivot za sve gradjane ove zemlje


