Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

telefon u drugoj sobi

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.835
SVADJANJE

ovde moze da se svadja
.

nisam bila sigurna da li me neko zove, pa sam dizala slusalicu na svaki sat. promasila sam jednom za pet minuta, sto me je bacilo u brigu. ali, vazno je da se trudim.

*

mogao bi da me pozove kasnije kao jedva ceka da me cuje. mislim postoje tehnicke mogucnosti. mada i nije mi toliko vazno. mogu da se pravim da mi je vazno, mozda je dobro za imidz. ledi mi se krv u zilama sto to ne radi, ali samo malo, na sekund, ili manje. mozda je prejako to napisati. da li sam mu ruzna ili. da li sam prvi deo pokvarila zenskim laprdanjem. verovatno su zene u pravu za kreme pomislila sam danas. sta bi bilo da ih ne koristim? (sad ih ne koristim) da li bih mogla da izvucem tu bitku, sa kremama i nekim drugacijim stavom, neka drugacija ja. da li bi ovo moglo da se kandiduje za pismo u zenskim novinama, pisma voljenim osobama. mozda je to voljeno samo onako da bude pristojno. sta uopste znaci voljeno. zasto se uopste cimati toliko? a i nije mi vazno, videla sam. mozda mi je svejedno. u svakom slucaju, ne radim, nego ovde piskaram pomalo. a da, pogledacu mobilni uvece i bice prazno. a mogla bih i da ne pogledam. sto ga ne bacim? svaki moj pokusaj "veze" zavrsi se gubitkom mobilnog. da li ovde drugi mogu da menajju blog, to mi se ne svidja. cemu rasturajuce misli. odoh sada, nije za neku ocenu, ne svidja mi se sto se ocenjuje, gde mogu da ocenim administratora, nigde. opet reaguju zubi. nikad dobro. cim pomislim na milosa nesto mi zafali. mozda nije pristojno sto pisem ime. mozda nas identifikuju. mozda to i hocu. mozda vise nismo mi. sta ce biti ako zove sutra i kad ce to biti. kreme... definitivno. sta ako mi udje pod kozu da lazem. ok. mislim da je dosta, a ne mislim o riziku ovog bloga, lepo mi je, cekacu. sta? ne znam

*
DA PATETICNO JE, PA STA? AJDE SAD IDI MALO PLJUJ PO NEKOME SA UZIVANJEM :)

cek da upalim telefon, ovo pisanje ne ide mozda uz moje poruke mozda bi neko mogo da me uzme na neki zub ali ko ce sad i oko toga da se paranoise, to ne mogu da radim..... cekaj da vidim ..... ali necu
niko menije zvao, zivot mi i nije zanimljiv, ali nekad sam zato srecna. :-D

*

sta sad da radim, odoh, valjda me ipak skoro niko ni ne cita, na kraju cu da se ubijem zbog toga, salim se, necu, jer ne znam kako ni da ocu. uostalom i ovo mogu da obrisem.

kombajn.petrovic

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.978
ne svidja mi se javnost ovoga i zbrka. nadam se da je dovoljno dosadno. mada ko zna, mozda bas hocu publiku. dosadna je stalna suprotnost, nikad nisam jedno nego dva. ko li mi je pisao, pogledacu odmah, pa se vracam poislu. ovo je nick iz nuzde

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.835
nisam pogledala telefon sto pravim toliko frku oko nicega ali puci ce jednom. gladna sam i najela sam se mentol bombona bas nije dobro jesti toliki secer osecam bakterije na zubima... ko te najvise nervira na forumu
a htela sam kao neki pisac jebemliga a nije. nema veze.

sad cu malo ignorisati forum pa cu opet biti aktivna itako u krug svejedno odo kuci, necu da zaglavim vise, jos kad bih uhvatila izlazak sunca pa da jedem...

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.835
e ja ono ne mogu ni da procitam, kao zar nije to paradoksalno

e kao nadam se da ce neko da dodje. mada oce malo morgen. jos kad me budu pitali za posao da radim negde kao jednog dana i onda me povezu. ja u stvari ne volim milosa ali mi je ot postao kao neki hobi da razmisljam o njemu. ne volim kad sam zla kajem se posle i necu vise da budem zla, necu... necu..

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.835
ovo je veliko finale upravo mislim da sam supoer. to nije dobro treba da procitam molitvu kako nisam super i kako sam hm..... da li to pomaze, moguce, ali nemam ih ovde, imam na sajtu. sad malo sirim pravoslavlje... ili da ne citam molitve.. necu mislicu da sam pametnija od molitvi a upravo sam se negde raspala... milos sad sigurno pati za mnom mi smo interplanetarno povezani tj ja snjim on to ne konta. sta ako se to raspadne. moguce da umisljam ali to su ljudi mogli u stara vremena.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.835
bas i nisam vernik nisam dusevna ali boze moj. sta sam sad svima rekla da sam povezana s covekom. moram nekako to da resim pa i ako shvatim da me nervira i to je resenje. evo oce program da se restartuje pamoram da idem. sve vas ljubim u usi nos usta i ..... o ne u usta... laku noc

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.835

da postoje i drustvene grupe

samo sikter i sve ok
:)
nadam se
dobijam i opomene
al ne tu treba teshka artiljerija
pa da ne moze sve kako planirash al valjda su tripovi tu
onda neko grebanje negde neko
2 1
shecer itd
e sad sta je zapravo ovo i ...
dosta je zavrsili smo :ok:
onda nismo, ako ne napisem jesmo
manje vishe i jesmo
nismo ovo ono ali bice
valjda nije nemoguce
skoro da i jeste
nemoguce a da je ok
pa znaci bicu faca ako uspem a ne moram bas da budem faca
terajte se bre svi samo da zapamtim ali sam nekako sva patetichna romantichna i pravi kich
mislim ok ima toga i inace samo nekako je na mestu a sad se pomerilo
nije ni problem al samo da mogu da prepoznam
pa nekako moze se reci da trenutno i nema problema ali mogu da navale
dobro
AJDE
al sad kasno

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.835
pijem pivo i gledam... iako sam prvo ugasila eto ga opet. nema nam hakima ali valjda ce da se vrati
malo mi je svejedno kakva sam a nekad se zabrinem, krenem da se ponasam skoro bilo kako ali se osecam bez veze.
imam hvala bogu sta da radim. mada mogu da radim i vise ali eliminisem tu opciju.
uvek sam ko neki kaznjenik pomalo.
volim valjda da dramim, ne vidim jasno slike.
volela bih valjda nesto i da napisem da valja. : )
mogu da ne pisem nista, verovatno je bolje i da ugasim. i opet to, bolje je ali necu.
ili da ugasim i ovih nekoliko minuta neko cita
zbunjena sam, nemam nista
imam po zasluzi
verovatno cu i da zatvorim...