Telefon ili razgovor u cetiri oka?

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
U porodicnim odnosima nije lako razgraniciti neke stvari,posebno ako neko voli da razgovara telefonom...pa,me interesuje,koliko svakodnevno razgovarate telefonom sa svojim bakama/tetkama i dedama koji ne zive sa Vama,ali zive u istom gradu gde i Vi...Da li vise volite da popricate sa njima svakodnevno po nekih desetak minuta telefonom ili da odete ,pa da ih vidite svaki treci dan?
Mene vise zamara to svakodnevno cavrljanje koje je kao pro forme radi,ne vidim smisao takvog razgovora :mrgreen: (cao,sta radis,pozdravi sve...),nego lepo odem jednom do dva puta nedeljno pa se site ispricamo,moja rodbina i ja...:)
Ko ima slucaj ovakav ili pak drugaciji,neka se slobodno upise....:):)
 
Poslednja izmena:
Mislim da mi se razgovori cesce svedu na tel razgovor nego na zivu rec, jer stalno nesto jurimo, zurimo, a nigde ne stizemo, u sustini. Mislim da je ziva rec bolja, ali verovatno i prilicna reorganizacija zivota da bi se nesto izbacilo iz njega, ustupivsi mesto malo cescim druzenjima ili necem drugom.
 
Mislim da mi se razgovori cesce svedu na tel razgovor nego na zivu rec, jer stalno nesto jurimo, zurimo, a nigde ne stizemo, u sustini. Mislim da je ziva rec bolja, ali verovatno i prilicna reorganizacija zivota da bi se nesto izbacilo iz njega, ustupivsi mesto malo cescim druzenjima ili necem drugom.

Slazem se sa tobom jednim delom,ali da li je to razgovor zaista ako se svakodnevno cujes sa nekim,sa sve nekim frazama u toku razgovora bez neke sustine,vec uvek isto "mlacenje prazne slame" dok razgovarate?
 
Ја се са мојима чујем јако ретко. Некад чак ни по петнаест дана. Мама још и уме да позове, а тата, ма как'и.:)
Мени се то јако допада.:lol:
Увек сам мрзела то зивкање...ни са ким се не чујем превише, а ни не виђам.
Смотњак сам, изгледа.
 
Ја се са мојима чујем јако ретко. Некад чак ни по петнаест дана. Мама још и уме да позове, а тата, ма как'и.:)
Мени се то јако допада.:lol:
Увек сам мрзела то зивкање...ни са ким се не чујем превише, а ни не виђам.
Смотњак сам, изгледа.

Verovatno si htela napisati samotnjak, ili je mozda ovo neki novi izraz? :think: :cmok2:

Inace, ja nemam rodbinu ovde. Nemam ni brata ni sestru, a brat i sestra mog muza ne zive ovde, tako da... Posecujem samo roditelje, svekra i svekrvu i prijatelje.
Sa rodbinom preko telefona... Mada ni to bas ne volim, nazovem ih cisto da pitam kako su.
 
Zovem samo sestru :telefon: i to svaki dan, a inace uopste ne volim da telefoniram, cak i kada zazvoni telefon izbjegavam da se javim.
Ti dugi tel. razgovori su me drzali u pubertetu kad sam cini mi se satma mogla razglabati a sada me to tako smaraaaaaa.
Znaci samo u cetri oka :ok:
 
Verovatno si htela napisati samotnjak, ili je mozda ovo neki novi izraz? :think: :cmok2:

Inace, ja nemam rodbinu ovde. Nemam ni brata ni sestru, a brat i sestra mog muza ne zive ovde, tako da... Posecujem samo roditelje, svekra i svekrvu i prijatelje.
Sa rodbinom preko telefona... Mada ni to bas ne volim, nazovem ih cisto da pitam kako su.
Да, самотњак.:D
Грешка у куцању.
 

Back
Top