Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Me:
Znaci, prsla sam. Sa deckom sam 11 meseci. On mi je prvi decko. Poslednja 3 dana imam osecaj kao da ono sto je bilo vise nije to. Ne ljubim ga sa uzivanjem, a opet, placem kada se setim kako nam je bilo prvih 6 meseci i hocu to da vratim i necu da raskinem. Do pre 3 dana je sve bilo u savrsenom redu. Trenutno sam u pms-u, ako to uopste ima veze. Imam osecaj kao da vise ne osecam ono sto sam osecala prema njemu. Jel moze neko da mi pomogne jer stvarno ne znam sta cu vise sa sobom? Kako se definise ovo sto osecam? Molim vas.


:arrow: E,draga,slusaj ovako iskren savet: prvo se opusti i razmisli sta je ono sto ti zapravo zelis.Prvi je decko u pitanju i ta je veza nesto posebno..takodje,traje vec dugo...
Osecaj koji ti imas mogu da povezem sa potrebom da se jos 'izivis' ,tj. da jos ispitas teritoriju,nadjes nekog novog,probas nesto novo...Verovatno zelis da ispitas kakvih jos momaka tamo ima...
Prilikom raskida i uopste razmisljanja o istom,verovatno ces se prisecati samo lepih stvari u vezi...tako jednostavno reaguje um i ljudska dusa.
Ne sumnjam da je tvoj decko dobar prema tebi,ali opet-ako ti se javlja taj osecaj..mozda je samo monotonija u pitanju...

Ne zaleci se ni u sta,mozda je i pms (;)) ...zagledaj se malo i skontaj sta je ono sto zelis...

I ako se do kraja odlucis da raskines,verovatno ce te hvatati nostalgija za svime sto je sada proslost,verovatno ces pomisliti da nikada neces naci nikog kao sto je on,ali onda duboko udahni i seti se da je to tvoja odluka....

P.S.Ljubav je vecna dok traje ;)
Mlada si..i opusteno
 
E ovako pre nedelju dana mama mi je kupila prelepu majicu sa pčelicom Majom.Juče sam je prvi put obukao i odmah sam doživeo neprijatnosti.Umesto da mi kažu kako mi je majica lepa,moji ortaci su mi se toliko smejali da sam počeo plakati,a povrh svega toga su me prozivali da sam homoseksualac i da mi je tata komunista. Šta da radim?
 
E ovako pre nedelju dana mama mi je kupila prelepu majicu sa pčelicom Majom.Juče sam je prvi put obukao i odmah sam doživeo neprijatnosti.Umesto da mi kažu kako mi je majica lepa,moji ortaci su mi se toliko smejali da sam počeo plakati,a povrh svega toga su me prozivali da sam homoseksualac i da mi je tata komunista. Šta da radim?

koliko imash godina?
 
E ovako pre nedelju dana mama mi je kupila prelepu majicu sa pčelicom Majom.Juče sam je prvi put obukao i odmah sam doživeo neprijatnosti.Umesto da mi kažu kako mi je majica lepa,moji ortaci su mi se toliko smejali da sam počeo plakati,a povrh svega toga su me prozivali da sam homoseksualac i da mi je tata komunista. Šta da radim?

Ovo je naravno neko zezanje za ne obavestene...:roll:
 
E ovako pre nedelju dana mama mi je kupila prelepu majicu sa pčelicom Majom.Juče sam je prvi put obukao i odmah sam doživeo neprijatnosti.Umesto da mi kažu kako mi je majica lepa,moji ortaci su mi se toliko smejali da sam počeo plakati,a povrh svega toga su me prozivali da sam homoseksualac i da mi je tata komunista. Šta da radim?

Izvrsi samoubistvo!!;):cool:
 
E ovako pre nedelju dana mama mi je kupila prelepu majicu sa pčelicom Majom.Juče sam je prvi put obukao i odmah sam doživeo neprijatnosti.Umesto da mi kažu kako mi je majica lepa,moji ortaci su mi se toliko smejali da sam počeo plakati,a povrh svega toga su me prozivali da sam homoseksualac i da mi je tata komunista. Šta da radim?
:think: Ovo mi baš nešto i ne u glavu... Kakve ovo ima veze sa tvojom novonastalom situacijom? Da li je Maja na sebi imala crvenu maramu oko vrata, sa sve srpom i čekićem?
 
Ja nosim majicu na kojoj pise Rock... Onako maslinasto zelena, i texas velikim slovima Rock...
:lol:
LoL, nebitno, salim se [stvarno nosim tu majicu sad -.-]

Meni treba pomoc...
Ima neko iskoostva sa ubijanjem matoraca?

Da ja...
Sa ubijanjem babe...

Inace ljudi HOCU DA SE OSISAM MALO..!
Imate moju sliku u profilu...
KAKO da se osisam..?
Jedna strana kratko,
druga dugo,
ili kose siske..?
Ili nesto trece..?
STA???

kose siske. ako ne seces siske onda NIKAKO razndeljak na sredinu, jel na vise nije u modi. mada lepo bi ti stajale kose siske i posto imas porcelanski ten lepo bi ti stajala crvena kosa, mada ti odgovara i crna. eto i ti savet ako hoces da menjas i boju...
ps.i ja sam imam iskustva.:mrgreen: kad sam imala 6,7 godina pokusala sam otrujem babu, tako sto sam joj sipala tecnost za suce u caj.:mrgreen: pocela je malo da se gusi, ali nista ozbiljno.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top