Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
EEE LJudi hitno mi treba savjet, znaci registrpovala sam se zbog toga...
Ahem, slusaj ovako:bila sam sa deckom oko dva i po mjeseca, ja sam raskinula(smorila se, tako nesto)
eee sad mi smo ostali OK stalno se dop preko neta, nismo se vidjeli dugo, zivimo na dva kraja grada, tako da se nismo vidjeli od kad smo raskinuli, ima i 2 mjeseca, on je jos uvjek u tripu da mu se svidjam, blablablabla

i "necete vjerovati" ja saznam iz POVJERLJIVIH usta da me prevario dok smo bili zajedno.................(STANDARD PRICA)
sta da radim?
da li da se pravim da je sve OK, EEE TO NE MOGU ....
da ga posaljem na neko fino mjesto....?
da vise ne kontaktiram sa njim....?
HOCU NESTO PAKOSNO, "iznenadjen sam i uvredjen":sad2:

Ti baš nisi u vinkli, zar ne? Koliko godina imaš? TYebi je ovo teen problem. I pitaš druge šta da radiš? I uradićeš šta ti drugi kažu? OMG, kakvo loodilo. A sšta ako se i on ovde učlani, pa ti da savet? Savet tipa: ma to lažu, voli te on, samo ti idi kod njega i klekni ... Ma daj bre, ne gloopiraj se ...
 
EEE LJudi hitno mi treba savjet, znaci registrpovala sam se zbog toga...
Ahem, slusaj ovako:bila sam sa deckom oko dva i po mjeseca, ja sam raskinula(smorila se, tako nesto)
eee sad mi smo ostali OK stalno se dop preko neta, nismo se vidjeli dugo, zivimo na dva kraja grada, tako da se nismo vidjeli od kad smo raskinuli, ima i 2 mjeseca, on je jos uvjek u tripu da mu se svidjam, blablablabla

i "necete vjerovati" ja saznam iz POVJERLJIVIH usta da me prevario dok smo bili zajedno.................(STANDARD PRICA)
sta da radim?
da li da se pravim da je sve OK, EEE TO NE MOGU ....
da ga posaljem na neko fino mjesto....?
da vise ne kontaktiram sa njim....?
HOCU NESTO PAKOSNO, "iznenadjen sam i uvredjen":sad2:

Koji retard sta ti imas sa njim ako si raskinula??
 
Neznam dal da upisem Likovnu,jer se prica da su tamo svi ******....:dontunderstand:

Ako su ******,onda su ****** zbog sebe,a ne zbog tebe ;)

EEE LJudi hitno mi treba savjet, znaci registrpovala sam se zbog toga...
Ahem, slusaj ovako:bila sam sa deckom oko dva i po mjeseca, ja sam raskinula(smorila se, tako nesto)
eee sad mi smo ostali OK stalno se dop preko neta, nismo se vidjeli dugo, zivimo na dva kraja grada, tako da se nismo vidjeli od kad smo raskinuli, ima i 2 mjeseca, on je jos uvjek u tripu da mu se svidjam, blablablabla

i "necete vjerovati" ja saznam iz POVJERLJIVIH usta da me prevario dok smo bili zajedno.................(STANDARD PRICA)
sta da radim?
da li da se pravim da je sve OK, EEE TO NE MOGU ....
da ga posaljem na neko fino mjesto....?
da vise ne kontaktiram sa njim....?
HOCU NESTO PAKOSNO, "iznenadjen sam i uvredjen":sad2:

:hahaha:

edit - imam ideju.odgledaj film "Niske strasti" and do it like Sharon Stone. :hahaha:

(budeš na njemu...i onda ga izbodeš šrafcigerom) :)
 
Poslednja izmena:
EEE LJudi hitno mi treba savjet, znaci registrpovala sam se zbog toga...
Ahem, slusaj ovako:bila sam sa deckom oko dva i po mjeseca, ja sam raskinula(smorila se, tako nesto)
eee sad mi smo ostali OK stalno se dop preko neta, nismo se vidjeli dugo, zivimo na dva kraja grada, tako da se nismo vidjeli od kad smo raskinuli, ima i 2 mjeseca, on je jos uvjek u tripu da mu se svidjam, blablablabla

i "necete vjerovati" ja saznam iz POVJERLJIVIH usta da me prevario dok smo bili zajedno.................(STANDARD PRICA)
sta da radim?
da li da se pravim da je sve OK, EEE TO NE MOGU ....
da ga posaljem na neko fino mjesto....?
da vise ne kontaktiram sa njim....?
HOCU NESTO PAKOSNO, "iznenadjen sam i uvredjen":sad2:

Ma boli te uvo....gotova stvar.Raskinuli ste i nema više.Sada ste ortaci i ne vidim razlog da mu praviš scene.Šta je bilo bilo je.
 
@ova sa bivshim
ma, daj, da li cesh sad da se ponizavash, neshto...
samo mu lagano stavi do znanja da znash shta je uradio, ali ga iskulirash skroz, kao, nije ti ni bitno, on ti ni ne znachi

eee, shta sam ja sve saznala posle dve i po godine veze...
samo sam mu lagano nabrojala, a on zinuo
onda sam ga potapshala po ramenu i namignula ;)
"do vidjenja- prijatno"
 
@ova sa bivshim
ma, daj, da li cesh sad da se ponizavash, neshto...
samo mu lagano stavi do znanja da znash shta je uradio, ali ga iskulirash skroz, kao, nije ti ni bitno, on ti ni ne znachi

eee, shta sam ja sve saznala posle dve i po godine veze...
samo sam mu lagano nabrojala, a on zinuo
onda sam ga potapshala po ramenu i namignula ;)
"do vidjenja- prijatno"

mislim da bi trebalo da uradio kao ti!!! bravo:klap::klap::klap::ok:
 
problem....
veceras u gradu...
resila ja da startujem tipa koji mi je simpatican, sladak i tako to vec duze vreme. elem, kazem ja sebi kako cu par dana da smisljam originalan nacin da mu priđem. međutim, ja po prirodi sam lenja pa me mrzelo da mozgam kako i sta. i tako ja veceras odem do grada bez ikakvog plana samo sto sam se kao skockala. i posto ja imam par drugarica koje su mi kao neka podrska barem nemoralna, one smisle kako ja treba lepo da mu priđem i da mu dam lollypop, uz to plus da mu napisem broj mob i zakacim za lizu. ja reko nema sanse, ali one kupe lizalicu, napisu moj broj tela, i sve obave za mene. pola sata me ubeđivale kako treba da mu priđem i da mu dam i da se okrenem. i ja kao da nisam imala mozga to i uradim. sedi on u nekom pabu sa jos petoricom drugova, ja ulazim, prilazim za sto, i kazem cao. svi me primećuju osim njega. ja mu mahnem pred ocima i on me pogleda pravo u oči. i vidim ja njemu oci suzne, kao da će da plače. ja se sva pogubila, sva drhtim, nisam prilazila tipu sto god. elem, ja mu kazem ovo je za tebe. tip gleda, a ja u zemlju da propadnem. i on kaze necu, a ja njemu sta cu ja sa ovim, i drug njegov kaze stavi na sto. ja stavim i izađem normalno. nakon pet metara od paba uhvatim galop i pobegnem glavom bez obzira. a ove moje drugarice otisle da izvide situaciju. i podnele mi raport, uzeo je lizalicu i otvorio papir i logično pročitao.
može neko da mi pripomogne sta i kako dalje???????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top