Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupio sam joj ruzu za 8.Mart,ona se silno izradovala izljubila me,ali ne i poljubila.Rekla mi da sam jedini ko joj je kupio ruzu tog dana.Onda je pozovem na kafu,pice i tako to,ona meni ladno kaze Ne :P.A ja i ona se gledamo od ekskurzije tamo decembra.Ovo ono gledanje,osmeh i to.Sta jos treba da uradim da bi se vala Smu sa mnom?Ja mislo da ce cvet biti dovoljan.I ljudi ne haluciniram,ima tu necega.
 
Kupio sam joj ruzu za 8.Mart,ona se silno izradovala izljubila me,ali ne i poljubila.Rekla mi da sam jedini ko joj je kupio ruzu tog dana.Onda je pozovem na kafu,pice i tako to,ona meni ladno kaze Ne :P.A ja i ona se gledamo od ekskurzije tamo decembra.Ovo ono gledanje,osmeh i to.Sta jos treba da uradim da bi se vala Smu sa mnom?Ja mislo da ce cvet biti dovoljan.I ljudi ne haluciniram,ima tu necega.

nice..samo se pojavi s nekom dobrom cypi da vas vidi i namigni joj:heart:
 
Kupio sam joj ruzu za 8.Mart,ona se silno izradovala izljubila me,ali ne i poljubila.Rekla mi da sam jedini ko joj je kupio ruzu tog dana.Onda je pozovem na kafu,pice i tako to,ona meni ladno kaze Ne :P.A ja i ona se gledamo od ekskurzije tamo decembra.Ovo ono gledanje,osmeh i to.Sta jos treba da uradim da bi se vala Smu sa mnom?Ja mislo da ce cvet biti dovoljan.I ljudi ne haluciniram,ima tu necega.
:lol:
Tragedija. :lol:

Ja mislim da treba da batališ tu i nađeš neku drugu, malo manje zahtevnu. :lol:
 
Kupio sam joj ruzu za 8.Mart,ona se silno izradovala izljubila me,ali ne i poljubila.Rekla mi da sam jedini ko joj je kupio ruzu tog dana.Onda je pozovem na kafu,pice i tako to,ona meni ladno kaze Ne :P.A ja i ona se gledamo od ekskurzije tamo decembra.Ovo ono gledanje,osmeh i to.Sta jos treba da uradim da bi se vala Smu sa mnom?Ja mislo da ce cvet biti dovoljan.I ljudi ne haluciniram,ima tu necega.

Dokle god budeš mislio da je to poklanjanje vrlo svakidašnjeg cveta ( i to na dan kada istih ima na svakom ćošku više nego blata i kad je teže sresti osobu bez cveta nego sa njim) nešto što zaslužuje išta sem toga što si dobio, ne očekuj da se situacija promeni.

A tvoj lep gest zaslužuje svaku pohvalu.
 
ahahah :hahaha1:
jel to taj isti dzoni nwo sto mi je tvrdio da ne moz da nadjes ribu ako nemas besna kola? i da su sve kurrve jer nece da se smuvaju sa obicnim likovima?
znaci odavde vuces traumu? :lol:



..samo se pojavi s nekom dobrom cypi da vas vidi i namigni joj

tjah, mogu reci da je prilicno dobra varijanta, ali je jako beeeeedna.
msm nisam ja tip koji brine previse o tudjim osecanjima, ili tip koga ce da pogodi ako nekog povredi.
ma negde kapiram da je to bedak stil. msm nekome terati inat na taj nacin je :roll:

msm desavalo se to. ona kao necka se, pa nezna,pa nece i ja produzim dalje i navatam sledecu zrtvu, i kada je to ona saznala krenule poruke tipa: ajde da se vidimo, razmislila sam blabla. sve u svemu, delotvorna je fora ;)

ali ja to ne radim namerno, jer mi je ponizavajuce
kao kada se posvadjas sa ribom pa se ona kresne sa prvim koji naidje da bi tebe sjebbala..msm ko ovde ispada jadan? :think:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top