Quantcast

Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Minnie'95

Ističe se
Poruka
2.976
e slusajte ovako...
sa frajerom sam jedno 5 meseci, taj dan salje on meni poruke volim te i tako dalje, onda uvece da se cujemo (na msn-u) i on dodje nervozan i iznerviran....i ja tu malo nesto ae kao nervozan je , medjutim i ja pocnem da budem i mi se posvadjamo onako svetski i on pocne da ***** kako ja njega ne umem da smirim itd i ja njega pitam (posto je stvarno bilo ostro) kao el smo raskinuli? i on pocne da se dere kako ne veruje da ga to pitam u ovom trenutku i ja mu kazem pa u to treba da si sigurna a on meni pa dok ne budes bila sigurna ja odo cao i ode lik .... to je bilo 10og ja njemu sutradan poslala el se cujemo ( a uvek u 11 se cujemo) i on mi oko tek 11 poslao ne a znam da je dosao na msn, al posto ja nisam dosla on otisao... i tako sutradan ja opet posaljem el se cujemo, ovo je detinjasto sto radimo jedno drugom, on nista...i sinoc moj drug sa mog telefona njemu poslao poruku e cao sta radis? kiss, i ovaj nista, i moj drug mu posalje sto me ignorises? on opet nista....i evo pocinje 4ti dan i nista...ne razumem sta se desava? ce neko da mi pomogne sta da radim?? :((((((((((((
Ako sam ja ovde ista razumela....:roll::neutral: Pisi da te razumeju ljudi.. ;)

Mjetalna djevojka

Zainteresovan član
Poruka
163
Ako sam ja ovde ista razumela....:roll::neutral: Pisi da te razumeju ljudi.. ;)
Poenta je da je do jednog trenutka sve bilo slatko, lepo, fino, bla, bla (ispovracacu se ako ovako nastavim), ali on se odjednom pojavio iznerviran, posvadjali su se, i od tada se ne cuju, iako ona pokusava da ga dobije vec izvestan vremenski period.

Moj savet - deco, citajte vise knjiga i neka to budu dobro napisane knjige, idite vise u pozoriste, ne gledajte glupe americke filmove pune nasilja. Ipak, niko ne zeli da mu se mozak pretvori u pihtiju, zar ne?...

I da... Ucite srpski... Trebace vam za kasnije...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.