Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post) vol. 2

zajebi ti to, direkt, ja sam spavala s tipom u istom krevetu pritom je on pokusavao nesto da izmuva i superiska izgleda dok sam imala najbangaviju vezu na svetu i opet mi nije palo na pamet da prevarim decka nego sam se okrenula na drugu stranu i rekla mu da spava:sad2: nikad odvratnija situacija u zivotu:lol:
pa po necemu se ipak razlikujemo od zivotinja, za prevaru je uvek kriv neko iznutra..moze tebi spolja da dolaze kojekakve ribe na izvolite ti si taj koji ce odluciti
ta devojka je frikusa svakako slazem se s tobom, ali tvoj drug je sam sebi obezbedio sut kartu
svakako je moj komentar vise bio na ove vase price o kesu kao putu do pi*ke, nema veze, chill out
 
Kako prihvatiti sebe kakav jesam ? Nisam ja nesto ruzan, niti nesto lep. Imam dobru genetiku, gradjen sam solidno.
Nisko misljenje o sebi imam, osecam se bezvredno, plasim se sta ce ljudi reci o meni, kako cu izgledati ... znaci blaga anksioznost, sada prepasta u depresiju. :(

U vezi sam sa jednom devojkom godinu i po, posto ovo moje stanje traje vec duze vreme a ja nisam se bas otvarao pocelo da utice na vezu, bas ono.
U pocetku veze sve bilo perfektno, voleli smo se. Zasmejavao sam je bas dosta, dok nisam poceo da sumnjam u sebe. Gledam kako drugi momci imaju dobro
telo i sve, na kraju krajeva nabih sam sebi kompleks. :(
Udaljili smo se, Skoro sam joj rekao za svoj problem i sve, ali nekako je nema tu za mene bas kad mi treba. Pokusacu da pricam sa njom opet o svemu, ako
me voli pomoci ce mi da preguram ovo i da povratimo vezu na noge, prosto ne treba mi neko ko ce polovicno da me voli. Necu da budem sam u vezi.
 
Pa to vezano za kintu, ja sam rekao da ne mogu moji ortaci da očekuju da navataju u klubu nešto, a dođu sa kintom jedva dovoljnom da oni nešto popiju( a ne da se napiju, pritom). Ali i to je opet samo šema na jedno veče, otprilike u svakom slučaju.
Za ono nešto veće, tu su druge varijante i druga priča potpuno, i postoji bezbroj opcija, kao i bezbroj mogućnosti ali sve se uglavnom svodi na to da ga ispušimo :lol: Barem za ono što želimo
 
super ti je to, i moj burazer ce gradjevinu, u Bg-u ili NS-u, ali tebi je to u Subotici super ekonomski isplativo :D

- - - - - - - - - -



nije kretenizam, liku da je bilo dobro sa devojkom ne bi ni pomislio da je ostavi ma koliko novih pizza da mu ponudis, tako da mu je ucinila uslugu, i njemu i njegovoj bivsoj ;)

Vi imate BG voz :lol:
Mada, u Subotici nije tesko da se dobije studentski dom u prvoj godini, 28 je valjda bio neki minimum. Kao da studentski domovi imaju dil sa vlasnicima privatnih stanova u BGu i NSu :lol: . Tu je i taj cudni kritierijum primanja ljudi :roll:
 
Pa to vezano za kintu, ja sam rekao da ne mogu moji ortaci da očekuju da navataju u klubu nešto, a dođu sa kintom jedva dovoljnom da oni nešto popiju( a ne da se napiju, pritom). Ali i to je opet samo šema na jedno veče, otprilike u svakom slučaju.
Za ono nešto veće, tu su druge varijante i druga priča potpuno, i postoji bezbroj opcija, kao i bezbroj mogućnosti ali sve se uglavnom svodi na to da ga ispušimo :lol: Barem za ono što želimo

Finansijski faktor stvarno utice, u takvom svetu zivimo :confused: . Zato sam ja nasao svoju tokom dana otvorenih vrata na filozofskom, tamo mozes nahvatati idealistknje :P . Ljudi se uglavnom muvaju po klubovima, gde treba love, dok tokom kucnih zurka, uglavnom sede ili se napuse gudrom. Ili oba :P
 
Problem je što je i likuša retardirana što se tiče veza. Prvo, nikad nije imala vezu sa muškarcem, ozbiljnu. I ona mi je priznala, nikada se nije zaljubila. Onda kaže u jednog jeste, ali posle se ispostavilo da je to greška.
Pazi šta je uradila: Lik ima devojku, ali na ovu drugaricu se ložio ranije. Onda ona se napila i cimala ga, kaže: poebaću se s tobom ako ostaviš devojku. I on naravno, mozak mu provri od pomisli na buduću svežu pićku, ostavi devojku a ova moja drugarica ga ispali.
I kaži da to nije kretenizam.


Ne mogu više da pričam o tome, sad sam u takvom stanju uma da mi puca kita za sve.
Bolje vrabac u ruci,nego golub na grani. Ta je jebena poslovica tako tacna da je uvek treba imati na umu.
A gledao si i Game of thrones pa u zadnjoj epizodi si cuo ono covek ce da se druzi sa tobom jer mu odgovara,ce da se voli sa tebe ako mu to odgovara,izjebace te kad mu to odgovara. Nema ljutnje,to su pravila igre.
 
Problem je što je i likuša retardirana što se tiče veza. Prvo, nikad nije imala vezu sa muškarcem, ozbiljnu. I ona mi je priznala, nikada se nije zaljubila. Onda kaže u jednog jeste, ali posle se ispostavilo da je to greška.
Pazi šta je uradila: Lik ima devojku, ali na ovu drugaricu se ložio ranije. Onda ona se napila i cimala ga, kaže: poebaću se s tobom ako ostaviš devojku. I on naravno, mozak mu provri od pomisli na buduću svežu pićku, ostavi devojku a ova moja drugarica ga ispali.
I kaži da to nije kretenizam.


Ne mogu više da pričam o tome, sad sam u takvom stanju uma da mi puca kita za sve.

Boze kakav kretenizam majke mi! E budaleeeeeeeeeeee
 
Ma ebeš više i to njesra sa ženama, ebo im pas mater. I nikako ortacima da dokažem da ebeno ništa neće smuvati na žurkama po klubovima i srranjima. Šta će oni jadnici bez kinte i ključeva od kola u džepu da urade? Zna se ko smuva tamo, samo onaj koji časti likušu čitavu veče da pije šta poželi, ko nosi odeću za koju je puko kintu koju ja u ruci nisam držao... i to su naravno arogantne, prepotentne i glupe svinjčuge i svaka od njih ima onaj tupav izraz lica i neki osmejak na buržujskim razvučenim debelim usnama.

I te kućke su još gluplje, pljujem ja na sve njih.


Tako jedan ortak skoro smuvao jednu likušu, moju drugaricu, da kažem... odnosno ona njega, ali nebitno. A likuša je i ovako retardirana i prsla što se toga tiče, a tek ga obrlatila, lik se izmeni, ne bleji sa nama više, laže nas itd. I šta koj ****** posle da misliš o ženama, kad samo zaebu stvar? Burn them bitchez

A jbg i vi muksraci se lozite na te takve ribe kao sto si opisao, niko se nece okrenuti za nekom skromnom devojkoma koja nosi patike ne stikle i koja je ono nije nasminkana u fulu u po bela dana,...I vi muski preterujete
 
A jbg i vi muksraci se lozite na te takve ribe kao sto si opisao, niko se nece okrenuti za nekom skromnom devojkoma koja nosi patike ne stikle i koja je ono nije nasminkana u fulu u po bela dana,...I vi muski preterujete

Ne bih se složila. Kao što ima takvih momaka, ima bogami i devojaka. Imam poznanicu koja non stop ke*a o tome kako želi dečka koji je dobar u duši, a kada naiđe takav, onda je smara i onda joj je previše dobar. Čist primer da ni jedni ni drugi nisu cvećke. Fact.
 
A jbg i vi muksraci se lozite na te takve ribe kao sto si opisao, niko se nece okrenuti za nekom skromnom devojkoma koja nosi patike ne stikle i koja je ono nije nasminkana u fulu u po bela dana,...I vi muski preterujete

Nije istina,ja se okrenem. Mislis da se one okrenu zamnom ? Okrene se u *****.
Do duse nisam neki lepotan,ali jbga,valjda jedna u 20 ima los vid.
U sustini svako gleda da dobije ono sto mu ne pripada,svi bi hteli manekena/manekenku,a za to treba kes,lepota ili van serijska pamet sto vise od 70% ljudi nema i onda ***** sto nemaju decka/devojku.
 
Poslednja izmena:
nije overu da svako hoće manekena/manekenku
u nečem drugom je problem

čovek očekuje od drugog čoveka sa kojim je
da dobije savršeno razumevanje, podršku i spremnost na žrtvu
parafraziraću jednu forumašicu koja je nekada davno ovde postovala:
"ljubav je kad je dečko sa kojim sam u svakom momentu spreman da uradi za mene nešto što apsolutno ne ide njemu u korist."
a ljudi jednostavno nisu takvi. Do nekog momenta će ona imati ovo ali na kraju svaki ČOVEK se okrene samom sebi. Sami smo rođeni, sami i umiremo, samo se večno zavaravamo iluzijama koje sami sebi kreiramo da bismo preživeli dan.
 
A jbg i vi muksraci se lozite na te takve ribe kao sto si opisao, niko se nece okrenuti za nekom skromnom devojkoma koja nosi patike ne stikle i koja je ono nije nasminkana u fulu u po bela dana,...I vi muski preterujete



Ne znam za ostale, ali meni sminka u 90% slucajeva smeta, jer je to jebenih 5 kg pudera, 2 kg sminke za oci i jos toliko na usne. Ono, gadi mi se. Volim da devojka bude uredno i pristojno nasminkana, ali to je daleko od imperativa. Stikle? Jeste, bas se zagledjujemo u stikle, narocito ja sa svojih 175cm, ono svaka kad obuje stikle visa od mene xD Okrecem se za svakom cije me lice privuce, mada trudim se da to ne cinim, jer decko od 2 metra i jos toliko sirok i moj pogledi ka njegovoj devojci ne idu. Ono, ne plasim se, ali nisam ni tupav, begam glavom bez obzira. Klubove ne posecujem, uopste, ako sam uso par puta za ovih godinu dana i to sto me zove drugarica ili neki drugar. Odem s drustvom u kafic, na neku sedeljku do kasno, uglavnom zaposednemo neki sto i onda se prebacimo kod nekih nepoznatih devojaka, jer i one, kao i mi, nemaju pare, dodju u kafic da popiju jednu kaficu i da sede 3 sata uz tu kaficu, u nadi da ce naci nekog. Eto mi to kapiramo. Inace, najvise izlazim na kej, kao juce npr. Nisam znao koliko sam popularan :lol: Ebote svaki drugi mi se javio, a ja se pa pola ljudi ne secam :lol: Verovatno sa nekih zurki i rodjendana koje sam posetio s drustvom. No sto sam hteo? A, da. Na kej ili tako neko, javno okupljaliste je najbolje otici. Prvo, NIJE klosarenje. Nema nista lepse nego kupiti pivce ili sok, ako vec necete alkohol, sesti pored reke i podeliti to s drustvom, a oko nas jos stotine ljudi koji rade isto, ukljucujuci i zenski rod, i to uglavnom onaj najnormalniji, upravo te "dobre" devojke. U principu, svaka devojka je dobra za nekog, treba samo biti realan i znati sta je na tvom nivou (ne, ne mislim na fizicki izgled, kad vidim kakvi sve slepci nalaze deset puta lepse devojke, a znam da nemaju pare, pa to ne moze biti razlog). Mada ima ih i tu, mislim na one klupske ribice, koje se prosetaju da pokazu guzu ili tako nesto, a onda naleti jedan moj drugar i padne na njenu provokaciju, pita je da se upoznaju, a ona ce kratko i jasno "Ne" XD A da, sinoc sam upravo na tom keju nasao i devojku, koja moze i ne mora biti ono sto svi mi trazimo. Jbg, na prvi pogled deluje idealno :cool:

@Jelena

Posalji tu drugaricu kod mene... Dobar sam ja u dusi (jel samo ja ne kontam ovaj izraz?), a tesko da cu je smoriti. Ono, ako joj dosade reci, uvek mozemo da radimo nesto drugo :per:

@User

Okreci se cesce i obrati paznju na sitne znakove, iznenadices se, veruj mi :) Okrecu se brate. Mada, mozda je to zbog mog izrazenog osecaja za stil, a i zato sto mene nije stid, nego ako mi ide neka u susret, gledam u nju i kad vidim da mi uzvraca pogled, namerno nastavljam da gledam i smeskam se. Uglavnom mi osmeh bude uzvracen, ili se mozda smeje mojoj fantaziji o tome kako sam njena liga xD

Nego imam i ja jedan problem... Znaci ono, pocelo drustvo da me zaebava da sam Dzastin Biber xD Da se za mene zenske lepe kao za njega, ne bi mi mnogo smetalo, ovako imam osecaj da sam *****/lezbejka, posto njegov pol jos nije utvrdjen xD To sto mi kazu da cak i licim na njega, ne pomaze, posto meni onaj klinac nije nesto lep (ne kazem da sam ja lepsi), a drugo ja tu slicnost ne vidim, uopste...
 
nije overu da svako hoće manekena/manekenku
u nečem drugom je problem

čovek očekuje od drugog čoveka sa kojim je
da dobije savršeno razumevanje, podršku i spremnost na žrtvu
parafraziraću jednu forumašicu koja je nekada davno ovde postovala:
"ljubav je kad je dečko sa kojim sam u svakom momentu spreman da uradi za mene nešto što apsolutno ne ide njemu u korist."
a ljudi jednostavno nisu takvi. Do nekog momenta će ona imati ovo ali na kraju svaki ČOVEK se okrene samom sebi. Sami smo rođeni, sami i umiremo, samo se večno zavaravamo iluzijama koje sami sebi kreiramo da bismo preživeli dan.

A kako one znaju koji covek je spreman na zrtvu za nju,a koji ne? :D Za ostatak stvari se slazem.
 
A kako one znaju koji covek je spreman na zrtvu za nju,a koji ne? :D Za ostatak stvari se slazem.

Ne znaju, otud i gomile veza, veza je test, međusobno testiranje; ona uspe onda kada se poklope želje dečka i devojke sa onim što su oni jedno drugom spremni da pruže.
A raskid je posledica ili toga što jedan prestaje da pruža ono što je ranije pružao ili što drugi hoće više nego što je ovaj sposoban da pruži.

- - - - - - - - - -

Zenama nije lakse.

Apsolutno nije i to se slažem bez dileme.
 

Back
Top