Teen marriage

A shto ne bi ishli na fax, m? Moji su se uzeli kad je cale imao 24, a keva 19, neposredno posle toga sam se i ja rodio. Cale je priveo kraju fax (bilo mu je ostalo 2 godine), a keva je zavrshila ceo fax dok su mene podizali, chak se secam i njenog diplomiranja. :mrgreen:

Tako je, ja nisam ni u srednjoj planirala da idem na fax sve do kraja cetvrte godine, dakle, na drugoj godini zatrudnim, sve bude ok, oboje dipomiramo i evo nas, radimo u struci oboje sa skolskim detetom...

Zavisi sve i od ljudi kontam, ko je kakve naravi i spreman da se prilagodjava novonastaloj situaciji...
 
Imam u komsiluku dva lika koji su se ozenili u 21 godini,a jednom je devojka 93 godiste i trudna.
Ima i jedna devojka i jedan lik koji imaju vec decu a ucili su samnom u osnovnoj i jedan sto ima dete iz srednje.
Mnoge sada u 21-22goj su verene,a ima i jedna trudna. Ima stomak do zuba.
 
Hmm...svatko ima svoje misljenje..i istina je da za brak treba biti psihicki spreman..i treba puno kompromisa i odricanja ali sve to ima smisla ako je taj brak nesto lijepo..ja imam 19 god i u braku sam tj. zivimo skupa uskoro cemo se vjencati i imamo bebaca od 4 mj..nikad mi nije bilo zao zbog toga..super nam je..imamo svoju malu obitelj i uzivamo..tako da to ovisi od osobe do osobe i nacina razmisljanja. :D
 
Imam u komsiluku dva lika koji su se ozenili u 21 godini,a jednom je devojka 93 godiste i trudna.
Ima i jedna devojka i jedan lik koji imaju vec decu a ucili su samnom u osnovnoj i jedan sto ima dete iz srednje.
Mnoge sada u 21-22goj su verene,a ima i jedna trudna. Ima stomak do zuba.

ili jos veci ekstrem, moja komsinica, '94. i ceka drugo dete
 
Posle jebanja nema kajanja ofc. Zenio bih i ja,cak i ako treba sam bi odgajao dete.
Ali ovako,verovatno nikad,ali ako se budem zenio to ce biti tek posle 30. godine...Mislim da bih pre zeleo prvo da obidjem Juznu Ameriku dok imam snage...
 
jedan klinac iz komsiluka 93 ima dete. :hahaha: DOveo isto neku klinku,a ona je tolika da dvojica njega mogu da stanu u nju.
Isto neki lik kog poznajem a stariji je od mene godinu ili dve napravio dete,ozenio se,pokusali i razveo se. 23 godine i vec se razveo.
Dve devojke iz osnovne i jedan lik isto se uzeli i imaju decu. ***** ti lebac ala kasnim za genracijom.
 
Poslednja izmena:
jedan klinac iz komsiluka 93 ima dete. :hahaha: DOveo isto neku klinku,a ona je tolika da dvojica njega mogu da stanu u nju.
Isto neki lik kog poznajem a stariji je od mene godinu ili dve napravio dete,ozenio se,pokusali i razveo se. 23 godine i vec se razveo.
Dve devojke iz osnovne i jedan lik isto se uzeli i imaju decu. ***** ti lebac ala kasnim za genracijom.
Много касниш, али мојне се секираш, добићеш одговарајуће задужење, када ступиш у брак:

idealman.jpg


До тада, ћут` ту, и живи живот пуним плућима (док још можеш).
 
У том случају пажљиво следи инструкције које ће ти задати ел команданте Милан:


и док си рекао кекс - нећеш више бити ''слободан'', ал` ћеш зато бити са екстра женом, и кроз живот ће ти константно цветати руже.

Шалу на страну, Јузеру не разумем чему толика острашћеност и генерализација на рачун женског рода. Ако сам правилно схватио
твоје писаније, испада јбт да су малтене све данашње цуре и девојке - спонзоруше, куравеле, тандркаче, опајдаре, лујке.
 
jedan klinac iz komsiluka 93 ima dete. :hahaha: DOveo isto neku klinku,a ona je tolika da dvojica njega mogu da stanu u nju.
Isto neki lik kog poznajem a stariji je od mene godinu ili dve napravio dete,ozenio se,pokusali i razveo se. 23 godine i vec se razveo.
Dve devojke iz osnovne i jedan lik isto se uzeli i imaju decu. ***** ti lebac ala kasnim za genracijom.

Ма да ли касниш?
Тако и код мене друг и другарица из бившег одељења чекају бебу(девојка 6 или 7 месец),1995.годиште. Шта ће ми то у животу.

Није ту питање "губљења слободе",већ и спремности за преузимање бриге око бебе. Раније су добијали децу и са 14.15 година,али смо ипак,сложићете се,размаженија и смотанија генерација,него пре 50-60 година.
 

Back
Top