Teen casopisi....DA ili NE?

Bubili92

Početnik
Poruka
18
Da li podrzavate casopise kao na primer BRAVO, BRAVO GIRL i slicne..?
Savete....
Mislim da je totalno bezveze ispitivati casopis sta da radis sa svojim zivotom...
Kao na primer rubrike ^psiho^, itd...
Sta bi po vama trebao da sadrzi jedan teen casopis???
 
Ostro sam protiv teen magazina odnosno tih teen novina zato sto se njima kvare nasa socijalisticka omladina,zatupljuje im se mozak sto je i cilj Amerikanaca...Ako vec oces da citas neke novine kupis lepo neke jeftine Kurir na primer i zavrsis poso,time se bar informises o stanju u svetu...
 
Ko danas kupuje Politikin zabavnik? Onaj Mikijev je ugasen,a istu sudbinu ceka i ovog!

P.S.Imam jedan primerak koji je kupila moja keva 1980. kad je umro drug Tito

Ja imam dva paketa Zabavnika...
Najkorisnije novine za mlade, nema veze sa jeba*anjem i slično, već zanimljivosti i korisne informacije samo...

A u ovim teen magazinima teme su Dečko me nije poljubio!!!!
šta da radim!

pa onda ide stotinu mudroserija...
 
Takodje kupujem politikin zabavnik... i odlicne su novine
A ove teen gluposti su za devojcice koje hoce sto pre da odrastu,da postanu devojke i da saznaju nesto o cemu ne mogu da pricaju sa okolinom...
Priznajem i ja sam to citala neko vreme,bili su mi najzanimljiviji oni testovi,i tako ti stripovi i saveti o sminkanju i slice gluposti,ali je to bilo odavno...
 
Ostro sam protiv teen magazina odnosno tih teen novina zato sto se njima kvare nasa socijalisticka omladina,zatupljuje im se mozak sto je i cilj Amerikanaca...Ako vec oces da citas neke novine kupis lepo neke jeftine Kurir na primer i zavrsis poso,time se bar informises o stanju u svetu...
haha kakav kurir brate,to je josh gore od ovih gore navedenih teen novina.Politikin Zabavnik je jedini koji nechemu valja.
 
I što se tiće ove '' psiho'' činjenice što je navedena u prvom postu:
nema tu nikakve psihologije, nikakvi psiholozi ne odgovaraju na ta pitanja, to su samo ljudi koji znaju šta mlade zanima, oko čega se brinu, šta im se vrzma po mislima
uostalom to svako stariji to zna, jer je prošao kroz taj period...
nema nikakve pameti tu, samo napumpavanje, davanje glupih savjeta, praćenje mode koju stvaraju homoseksualci, podstrekavanje na stupanje u polne odnose u mlađem dobu (što, to je in, zreo/la sam ja za to, šta starci znaju itd itd), vjerovatno ih finansira neka firma kondoma
 

Back
Top