Teen Alkoholicari

Ljudi, od skoro sam počeo da eksperimentišem sa belim vinom, nas dvoje nismo bili u nekim većim odnosima ranije, obično sam birao njenu crnu sestru dok me nije izneverila udarcem u glavu pa padom na patos par puta.

Elem, degustirao sam ga isprva čisto, pa onda prešao na jeftiniju varijantu i uz to mineralnu vodu
I sad se dvoumim da l' da ga kombinujem sa Spriteom ili Švepsom :eek:


ko zna nek javi što pre, u frci sam, prodavnica se u 10 završava a moram se dovući do tad :mrgreen:


O da
pitanje je št je bolje, lepše?
 
sto bi roland u mracnoj kuli rekao, zasto bi se neko fixao i nalivao alkoholom kad postoji koka kola koja je puna secera, ah, tako slasno

nego, prvi il mozda drugi put u zivotu sam u subotu proslu mesao mnogo enerdzija sa mnogo piva i onda sam zakovao na kalisu i nisam mogao da se dignem... ali sam u tom stanju cuo zveket maceva, nekako sam uspeo da izolujem taj zvuk od svega ostalog, jer su se upravo tada neki dzedaji macevali ispred vojnog muzeja... e sad, da li ova kombinacija podize opste sposobnosti opazanja i sl? kao da sam postao mag, tako sam se osecao
 
Sa svepsom je mocno

P.S. Srecan rodjendan
JelenPivoBottle.JPG
 
Ako hoćeš da brljaš uzmi vino i fantu,naravno vino belo ,a fantu klasičnu ,a ne ova nova govna sa cimetom ili zovom .To sam ja rokao u srednjoj,dono ortak foru iz Slovenije, kažu tamo svi piju,a nije loše uopšte.
 
joj i ja sam počeo s belim vinom
nije baš počeo al mi je bilo omiljeno u jednom ranome periodu a ne gadi mi se ni sad
kilo rizlinga mi je bila dnevna mera i ja se ušikam anđeli sa mnom
danas kilo vina može samo da me načne i posle ne znam šta ću s sobom
mada vino nešto ne gotivim da mešam, eventualno špricer ako je baš loše
 
Ja se sećam, nekad davno sam cepao rakiju samo tako :D
I to onu najgoru brlju, jes' da je moja vovođanska al bokte mazo al je gadna xD

Onda prešao na crno vino dok se nisam preparirao par puta i onda nikad više
u prelazima između šarenila mog alkoholisanja sam cepao pivo a onda i ostao na njemu :lol:
Sad samo vops i ponekad belo vino :cool:
i viski kad ima, što je jednom u par meseci xD
 

Back
Top