Team Building ili maturalac za odrasle :)

mačka zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
83.361
Da li ste prisustvovali team building aktivnostima? Kako je to izgledalo? Što se po vašemu mišljenju može raditi u takvim situacijama a što nikako ne bi preporučili?
Moje neko osobno iskustvo bilo je da smo se svi poprilično zabavili, dobar dio se opustio uz alkohol, drugi dio se ludirao a treći dio ljudi jednostavno kao da se dosađivao...
kakva su vaša iskustva :ceka:

Zavisi i od firme do firme ali su mi nekako bar ti korporacijski tim bildinzi ziv smor, vidi se da je sve organizovano na silu jer im je HR rekao da to mora tako i kraj, tako da tamo ljudi mahom pokusavaju da pobegnu od toga kao djavo od krsta.

Samo sam imao srecu sa jednom firmicom gde smo stvarno imali strava tim bilding od 3 dana, islo nas je nas 50-ak, bukvalno za prepricavanje :D

Da li ste prisustvovali team building aktivnostima? Kako je to izgledalo?

Дружење мимо радног времена с колегама с посла за које те нико није питао ни да ли хоћеш, ни где би и шта би хтео да радиш, само ти је речено да дођеш тад и тад ту и ту ради тога и тога. Можеш да одбијеш али ризикујеш да те гледају другачије и да кришом будеш негативно оцењен.

Samo sam imao srecu sa jednom firmicom gde smo stvarno imali strava tim bilding od 3 dana, islo nas je nas 50-ak, bukvalno za prepricavanje :D
Језиво.

50 људи који се једва познају на неком удаљеном месту проводе време заједно играјући разноразне игре без граница у трајању од 3 дана.

hm , interesantna su ta druženja t.z Team Building :kez:
Да их бар прогања неко с моторном тестером.
Или да су део неког социјалног експеримента, киднаповани и заробљени на неком острву или у коцки.

Је л зато важи неписано правило да свако треба да доведе своју жену или девојку?
nisam čula za to pravilo, to ne prakticiramo. Ovo je samo druženje ljudi koji rade zajedno, dijele slične poslovne interese i u neobaveznom druženju se bolje upoznaju

Da li ste prisustvovali team building aktivnostima? Kako je to izgledalo? Što se po vašemu mišljenju može raditi u takvim situacijama a što nikako ne bi preporučili?
Moje neko osobno iskustvo bilo je da smo se svi poprilično zabavili, dobar dio se opustio uz alkohol, drugi dio se ludirao a treći dio ljudi jednostavno kao da se dosađivao...
kakva su vaša iskustva :ceka:
U prethodnoj firmi su nas vodili u Budimpeštu, pa na Hungaroring (trke formule 1). Meni je bilo vrh, avanturistički element kao na ekskurzijama (koje sam brw mrzeo u srednjoj) samo sa zrelijom i normalnijom ekipom i ambijentom. Da smo samo duže ostali...

Језиво.

50 људи који се једва познају на неком удаљеном месту проводе време заједно играјући разноразне игре без граница у трајању од 3 дана.

Koleginice iz 4 razlicita sektora su ti jezive :zblesav: , 3 dana 2 hotela (Novi sad/ Fruska Gora, Banjulka Hotel Marriot (*doduse tu nas je otislo manje), spavanje po tudjim sobama, lupanje na vrata "pretpostavljenima" u 3 ujutru , zurke po sobama, alkohol, hrana... Toliko je bilo dobro da ako bih dalje nastavio da pisem niko mi ne bi verovao. Mislim da me je to ubolo samo 1 i vrv nikad vise.

A ironija je jos to sto je to jos manja firmica u odnosu na ove konglomerate ciji su Team buildinzi generalno smor.

Jel vama ovo stvarno jezivo i losije od retardiranog kuglanja ili me zezate ?

Poslednja izmena:

Back