TAXI u Somboru

Najbolji su ovi u Severtransu to su likovi koji uopste ni nemaju kola (jer ko bi radio za taxi a kasni mu u startu plata 3 meseca) ja znam jednog sto radi-ni u tragacama mu ne bih dao da me vozi!
E sad kola im jesu dobra-ali evo moja komsinica se zalila da kad ih nazvala poslali su auto koji kad nije dosao,ona je opet nazvala a operaterka je rekla da vozac nije mogao naci ulicu pa zato kola nece ni doci(verovatno je toliko glup da ne zna ni kartu koristiti)
 
Pazi, verovatno ces biti jako iznenadjen, kad sagledas, koliko novih naselja i ulica ima...sa neuredjenim putevima, neobelezene pogotovo.
To nije propust taxiste, koji zaradjuje posteno, vec onih smradova po kancelarijama u urbanizmu/turizmu i sl. koji decenijama ne azuriraju kartu sombora i ne publikuju. Sutra ces se i ti naci u slicnoj situaciji da ne znas koja je ulica gde (u vremenu od 30 sec. recimo)
E, sad o vozackoj kulturi...pojedince ( ! ) bih ja BATINOM resavao, jer ne mogu da verujem kolikoi su bezobrazni i bahati. Znam sta pisem, gledao sam vise puta !!! Primer : gradiliste pri kraju glavne ulice...bageri, kamioni, raskopano...baja ladno ulece taxijem od 5 m, manevrise, prolece pored bezbedn. ograde...
Mislim da "Severci" nisu toliko losi, postavljaju neke standarde karakteristicne za vece gradove i treba im dati sansu da se jos malo ustose. Treba reci jos jednu stvar..Somborci su UZASNE musterija ! Razmazene, zahtevne, trebas im titrati...istina.

P.S. Malo koji pilot JAT-a ima svoj avion, pa vozi i vise i brze :D:D:D a da su imuni na odredjene poroke...drugi put.
Pozdrav !
 
Otkad se pojavio Severtrans samo se s njima vozim jer su DUPLO a u nekim slucajevima i 2,5 puta jeftiniji od ostalih. Vozio sam se bar 30 puta i nikad nisam imao nekih problema. Vozila su im super! Moja jedina zamerka je da poneki voze prebrzo (ne znam kako je vama ali je meni 100km/sat po vencu prebrzo). Ostala bagra od taksista vozi krntije, naplacuje kako im se cefne, a ne-daj-boze da i torbu nosis jer se to, naravno, dodatno placa. Cak sam cuo i varijante da neki naplete svakom putniku punu cenu (tipa: vozi se njih troje i svima naplati pojedinacno:confused:)
Sto se mane tice, vozim se samo Severtransom. Ako je zauzet - idem peske!
 
Svima uvesti licencu pa da vidimo ko zna a ko ne, plus tehnicki bar dva puta godisnje i normalno da ih kljunovi ne tolerisu samo zato sto su taxisti.J..... to im je posao pa neka rade samo ispravni korektni a sljam u njivu.
 

Back
Top